• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 2018
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вікна для спальні

Для спальні. Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Добре відомо: для того, щоб сон був міцним спальня повинна добре провітрюватися. Кожна людина під час сну виділяє (видихає) від 1 до 2 літрів води. У старих дерев'яних вікнах провітрювання і відведення зайвої вологи з повітря спальні здійснювався за рахунок великої кількості щілин і тріщин в них. У Львові сучасні вікна в квартирах відрізняються більш високою герметичністю і питання вентиляції постає особливо гостро. Так само для міцного сну необхідно максимально захистити себе від стороннього шуму з вулиці.

Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон ЛьвівВартість включає пвх-конструкцію, підвіконня шириною 300 мм, відлив шириною 150 мм, москітну сітку, консультацію, вимір, доставку, демонтаж, встановку (без обробки укосів), гарантію.

   

Цена* за изделие (руб.) в зависимости от типа стеклопакета

Профиль

Фурнитура

Одно-
камерный 
4-16-4
Энерго-
сберегающий
4-16-4i
Двух-
камерный
(3 стекла)

Light - 3 кам. 58 mm (Украина)

TNT (Турция)

6750

7100

7500

WDS - 4 кам. 60 мм (Украина)

MACO (Австрия)

7350

7700

8050

KBE classic 58 (Германия)

WinkHaus AktivPilot (Германия)

7850

8250

8850

KBE optima 70 (Германия)

WinkHaus AktivPilot (Германия)

8290

8700

9300

Schuco Corona AS 60

MACO (Австрия)

10000

10350

10750

Schuco Corona CT 70

MACO (Австрия)

11150

11450

11850

 

*Ціни орієнтовні, представлені для порівняннярізних конфігурацій готових виробів, остаточні цінизалежать від комплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

Для забезпечення достатнього провітрювання спальні ми радимо замовляти вікна з поворотньо-відкидною фурнітурою, що б у відкинутому режимі забезпечувалося необхідне провітрювання і знижувався ризик попадання великої кількості вологи в середину приміщення під час дощу. Щоб ваша спальня добре провітрювалася і при цьому не дуже охолоджувалася в зимовий час ми радимо замовляти вікна у Львові з функцією мікро провітрювання, завдяки ній стулка відкривається на декілька мм і приміщення не охолоджуеться.

У фурнітурі більшості європейських виробників ця функція реалізована в базовій комплектації і за неї не доведеться додатково доплачувати.

Детальніше про особливості вибору вікон у Львові читайте в розділі поради і рекомендаціїНа сьогоднішній момент компанія "Фабрика Вікон Львів" може запропонувати встановити у ваші вікна систему природньої припливної вентиляції (вентиляційний клапан "клімат-контроль") завдяки якому забезпечується приплив свіжого повітря навіть коли вікно закрите без зміни тепло- і шумоізоляційних властивостей вікна.

Для забезпечення тиші у вашій спальні ми рекомендуємо використати багатокамерні склопакети з високим класом звукоізоляції. Якщо ви бажаєте обмежити кількість світла, що потрапляє в спальню, пропонуємо використати тоновані склопакети, різних відтінків і рівня прозорості або скористатися сонцезахисними жалюзі, ролетками або шторами плісе.

Детальніше про особливості вибору вікон у Львові читайте в розділі "поради і рекомендації", про технічні характеристики пропонованих нами вікон ви можете прочитати тут. Або зателефонувати до нас в офіс.

Замовити комфортні вікна для спальні

Повернутися до початку розділу

 

 

 

Поради &

рекомендації