• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 2018
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вікна для дитячої кімнати

Для дитячої кімнати: Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів

Кімната, призначена для дітей, має бути світлою, теплою, добре вентильованою, при цьому треба захистити дитину від протягів і зовнішнього шуму. Усі ці вимоги легко задовольнити, якщо обрати «правильні» пластикові вікна у Львові для дитячої. Як і все, що використовується у вашій квартирі для облаштування дитячої, пластикові вікна, повинні відповідати спеціальним вимогам, які в першу чергу стосуються безпеки, важливі також зручність і легкість у використанні та догляді.

Отже, як максимально правильно підібрати пластикові вікна для найулюбленіших і беззахисних членів сім'ї?

Ми рекомендуємо використати для дитячої профільні системи без свинцю (KBE, Aluplast, Schuco). Не дивлячись на затвердження виробників про безпеку застосування свинцю в якості стабілізатора для ПВХ профілю, і наявність необхідних сертифікатів, коли йдеться про дітей додаткова обережність ніколи не буде зайвою.

    Ціна* за виріб (грн.) залежно від типу склопакета

Профіль

Фурнітура

Одно-
камерний
4-16-4
Енерго-
зберегаючий
4-16-4i
Дву- 
камерний
(3 стекла)
Light - 3 кам. 58 mm (Украина) TNT (Турция) 4990 5180 5400
WDS - 4 кам. 60 мм (Украина) MACO (Австрия) 5400 5700 5950
KBE classic 58 (Германия) WinkHaus AktivPilot (Германия) 5700 5950 6250
KBE optima 70 (Германия) WinkHaus AktivPilot (Германия) 6150 6400 6750
Schuco Corona AS 60 MACO (Австрия) 7450 7650 7850
Schuco Corona CT 70 MACO (Австрия) 8250 8400 8600

Щоб в кімнаті ваших дітей було тепло взимку і прохолодно влітку, ми рекомендуємо використати енергозбігаючі склопакети. Якщо вікна дитячої кімнати виходять на занадто гучну вулицю, а ви хочете, щоб ніщо не заважало спокійному сну вашої дитини – мудрим буде встановити двокамерні склопакети з підвищеною шумоізоляцією. Так само це дозволить зробити кімнату ще тепліше і буде запобігати появі конденсату на склі.

ми радимо замовляти вікна з функцією мікропровітрювання, або з функцією «клімат-контроль» (вентиляційний клапан) у ЛьвовіСпеціальні "дитячі замки" на вікнаНа наш погляд найголовнішим чинником при виборі вікон для дитячої кімнати є безпека. Тому ми пропонуємо встановлювати вікна тільки з надійною Європейською фурнітурою, і використати спеціальні "дитячі замки", щоб випадкове відкривання не могло зашкодити вашій дитині.

Для безпечного провітрювання приміщення і відсутності протягів ми радимо замовляти вікна з функцією мікропровітрювання, або з функцією «клімат-контроль» (вентиляційний клапан) у Львові.

Так само рекомендуємо укомплектувати ваші вікна у Львові протимоскітними сітками, щоб комахи не турбували вашу дитину.

Для кращої вентиляції приміщень, запобіганню утворення грибка на прилеглих стінах і збільшення терміну експлуатації ваших вікон ми радимо застосовувати "преміум" монтаж і робити якісну обробку укосів (відкосів).

Детальніше про властивості, відмінності і характеристики виробів, що пропонує "Фабрикою вікон", ви можете прочитати в розділі "Технічні характеристики", про особливості вибору вікон для різних приміщень і умов експлуатації ви можете упізнати в розділі "поради і рекомендації" або зателефонувавши до нас в офіс.

Замовити безпечні вікна для дитячої

Повернутися до початку розділу


 

 

 

 

Поради &

рекомендації