• vikna v kredit
 • slaid premium montazh na soglasov
 • slaid veterani ukr
 • slaid boevie deistviya ukr
 • kompleksnoe ostekl
 • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
 • skidka pri rogdenii rebenka
 • ziraf
 • suho
 • slaid 40


Типи скління лоджії або балкона. Рекомендації

Нині балкон – це багатофункціональне приміщення. Тому при його склінні необхідно приділити увагу усім деталям, а саме:

 • конфігурації;
 • матеріалу скління;
 • способу відкривання стулок.

Усі ці чинники мають свої властивості, характеристики і переваги, їх можна комбінувати домагаючись того результату, який потрібний саме вам.

Правильно підібравши разом з фахівцями Фабрики Вікон Львів тип скління, ви отримаєте і у середині, і зовні гарний балкон – Львів повинен відповідати статусу регіону, в якому завжди багато гостей. У цьому розділі ми запропонуємо свої рекомендації стосовно вибору типу скління.

Конфігурація балкона (Львів)

Балкон по конфігурації може бути:

 • Класичним – конфігурація і габаритні розміри балкона не змінюються.
 • Розширеним (лише фронтальна частина або по усій ширині) – площа підлоги балкона залишається незмінною, але площина скління виноситься на ширину підвіконня на вулицю на 20-50 см
 • Балкон зі збільшенням площі підлоги – при цій конфігурації до стін будинку кріпляться сталеві несучі конструкції, на які встановлюється нова підлога більшої площі.
 • Французький балкон – ця конфігурація передбачає демонтаж старих балконних конструкцій зі збереженням бетонної плити підлоги балкона на яку (після попереднього зміцнення) встановлюється нова конструкція з ПВХ профілів на всю висоту балкона та кріпляться додаткові елементи (дашки, відливи).

Класичний балкон

Комплектация включает в себя конструкцию, отлив шириной 150мм, козырек шириной 200мм, 1 москитную сетку, консультация, замер, доставка, демонтаж, установка (без отделки откосов), гарантия.

Балкон - цiни у Львовi Ціни орієнтовні, представлені для порівняннярізних конфігурацій готових виробів, остаточні цінизалежать від комплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

    Ціна* за виріб залежно від типу склопакета, грн.
Профиль Фурнитура Одно- камерный 4-16-4 Энерго- сберегающий 4-16-4i Двух- камерный (3 стекла)
KBE classic 58 (Германия) WinkHaus Autopilot (Германия) 4750 4880 5140
Rehau Euro 60 (Германия) Siegenia — Aubi Favorit (Германия) 4550 4750 4920
KBE balance 70 (Германия) WinkHaus Autopilot (Германия) 5360 5540 5750

Французький балкон Львів

Французский балкон Львов

Комплектация включает в себя конструкцию, отлив шириной 150мм, козырек шириной 200мм, 1 москитную сетку, консультация, замер, доставка, демонтаж, установка (без отделки откосов), гарантия.

Ціни орієнтовні, представлені для порівняннярізних конфігурацій готових виробів, остаточні цінизалежать від комплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

    Ціна* за виріб залежно від типу склопакета, грн.
Профиль Фурнитура

Одно-

камерный 4-16-4

Энерго- сберегающий 4-16-4i Двух- камерный (3 стекл)
KBE classic 58 (Германия) WinkHaus Autopilot (Германия) 6990 7120 7380
Rehau Euro 60 (Германия) Siegenia — Aubi Favorit (Германия) 6580 6750 6950
KBE balance 70 (Германия) WinkHaus Autopilot (Германия) 8170 8340 8560

Балкони за типом застосованих матеріалів

 • "Фабрика вікон" при обробці балконів у Львові і інших містах Львівської області використовує наступні матеріали:
 • ПВХ (металопластикове скління).
 • Алюмінієвий профіль.
 • Безрамне скління цілісними листами загартованого скла завтовшки 8 або 10 мм з використанням алюмінієвих направляючих.

Скління за типом відкривання

Використовують наступні конструкції:

 • поворотні або поворотні відкидні конструкції з ПВХ або алюмінієвих профілів,
 • розсувні конструкції з алюмінію,
 • розсувні конструкції з пластику,
 • розсувні конструкції з ПВХ системи "Patio" з можливістю відкидання стулки,
 • розсувні конструкції з ПВХ за типом "гармошка",
 • поворотно–зсувна система безрамного скління.

Всі добре розуміють, що залишивши форму балкона незмінною і не роблячи його утеплення, ви заощадите значні кошти, але треба розуміти, що в холодну пору року на ньому буде досить прохолодно, особливо якщо Ви будете використовувати для скління розсувні алюмінієві профільні системи, оскільки в них як правило використовується одне скло і не забезпечується достатня герметизація проміжків між стулками і рамою.

Якщо вам не потрібен дуже «теплий» балкон, то цей варіант саме для вас, до того ж він має декілька переваг. Скління системами розсувних алюмінієвих профілів дозволяє значно заощадити простір балкону, коли вікна відкриті у порівнянні з системами із звичайними поворотними стулками.

Таким чином, такий варіант скління підійде тим, хто використовує балкон в основному для сушки білизни і в якості додаткового місця зберігання і тим, кому некритична температура на балконі в холодну пору року.

З усіх систем для скління балкона, які пропонує «Фабрика Вікон Львів» "найтеплішими" і "тихішими" є системи з металопластикових конструкцій. Це обумовлено високими теплоізоляційними характеристиками як самих ПВХ профілів, так і вживаних в цих системах склопакетів та сендвіч-панелей.

Вартість скління ПВХ конструкціями порівнянна за вартістю з системами скління з розсувних алюмінієвих профілів.

Якщо ви хочете надати оригінального вигляду вашому балкону, забезпечити себе панорамним склінням (від стелі до підлоги) і для вас не критичне збільшення корисної площі балкона – вам підійде так званий "французький балкон".  Для забезпечення певного рівня "приватності" нижню частину склопакетів ми радимо "затонувати" спеціальними плівками, або використати сендвіч - панелі.

Ця система забезпечить достатній рівень тепло- і шумо- ізоляції але поступається балкону в якому нижня частина балкона утеплена спеціальними матеріалами і облаштована ззовні "сайдингом" і / або "вагонкою" з середини, а віконні конструкції встановлені тільки у верхній частині балкона.

Так само технологічні особливості цієї конфігурації балкона (французький балкон) передбачає використання посилених з’єднувальних елементів, які разом з профілем будуть закривати частину краєвиду з вікна.

Якщо ж ви хочете отримати по справжньому "прозорий балкон", щоб нічого не заважало вам насолоджуватися краєвидом, і для Вас не важлива кімнатна температура на вашому балконі в зимовий час – ідеальним рішенням для вас буде система безрамного скління. Ця система може бути встановлена тільки на верхню частину балкона або на усю його висоту (за наявності відповідної загороджувальної конструкції по периметру балкона). Так само ця система дозволяє зрушити усі стулки в одну з сторін, і ваш балкон стане повністю відкритим.

Ця система дещо дорожча, ніж класичні системи скління з ПВХ або алюмінію, але погодьтеся, якщо є можливість, іноді дуже приємно відпочити на відкритому балконі теплими літніми вечорами чи спостерігати за дощем ранньої осені закривши стулки.

Якщо ж ви хочете забезпечити високий рівень теплоізоляції взимку і мати можливість повністю відкрити ваш балкон влітку - радимо використати розсувну систему з ПВХ облаштовану за принципом "гармошки". Ця система по своїм тепло- і шумо- ізоляційним характеристикам порівнянна з класичною системою скління з ПВХ завдяки застосуванню високоякісної німецької фурнітури.

Якщо ж Ви щасливий власник довгого балкона і бажаєте забезпечити велику площу відкритої частини вікна без перемичок, з можливістю відкривання стулок в режимі провітрювання (відкидне положення стулки) – ми радимо використати паралельно – зсувну систему з ПВХ типу "Патіо". При цьому типі скління стулки, що відкриваються, роз'їжджаються в різні боки паралельно площини скління.

Ця система забезпечує високий рівень тепло і шумоізоляції, а завдяки надійній протизламній фурнітурі забезпечує оптимальний рівень безпеки.

Якщо ж ви маєте намір використати ваш балкон в якості додаткової житлової площі (кабінет, спортзал, зимовий сад), або ви плануєте об'єднати балкон з кімнатою – варто замислитися про розширення і якісне утеплення балкона. При комплексному виконанні робіт "під ключ" є можливість провести усі необхідні комунікації для забезпечення освітлення і обігріву вашого нового балкону.

Усі перераховані варіанти скління фахівці «Фабрики Вікон» (Львів) зроблять якісно, відповідно з затвердженими термінами і з гарантією.

Якщо у вас є питання, бажаєте ознайомитися із зразками, або Ви хочете записатися на вимір – зв'яжіться з нами, відвідайте наш офіс, і ми запропонуємо вам рішення, яке буде пасувати саме для вас.

Поради &

рекомендації