• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Скління та утеплення балконів

Зміцнення парапетів балконів і лоджій

Зміцнення парапетів балконів і лоджій у Львові

У Львові, в будинках "радянської" будови, парапети балконів несли здебільшого декоративну функцію, у зв'язку з цим, а також з природнім занепадом "радянського" житлового фонду, вони не здатні витримувати великі навантаження.

Детальніше...

Розширення балконів і лоджій

Розширення балконів і лоджій у Львові

При нинішній вартості нерухомості у Львові кожен її власник прагне "відвоювати" собі додатковий об'єм житлового простору. Допомогти в цьому може така послуга як "розширення балконів або лоджій". Ця послуга включає демонтаж старих балконних конструкцій, і посилення парапету. У разі, якщо розміри балкона вас не влаштовують, можна зробити розширення балконів. Львів активно використовує таку можливість.

Детальніше...

Облаштування і утеплення балкону. Шафа на балкон

Облаштування і утіплення балкону у Львові. Шафа на балкон

Бажаєте облаштувати свій балкон, зробити його теплішим і гарнішим? Дзвоніть, пишіть, приходьте до нас! Наша компанія виконає усі перераховані роботи оперативно, якісно і по демократичній ціні. Також по вашому замовленню наші фахівці прокладуть на балкон електропроводку, встановлять усі необхідні розетки, освітлювальні і опалювальні прилади. Ми маємо досить великий досвід утеплення, обробки стель і стін балконів / лоджій різних конфігурацій.

Детальніше...

Встановлення даху над балконом — Львів, Стрий, Дрогобич

Встановлення даху над балконом — Львів, Стрий, Дрогобич

Якщо вас цікавить таке питання, як встановлення даху над балконом Львів сьогодні має нагальну потребу в таких конструкціях. Перед їх встановленням — необхідно спочатку визначитися з метою установки. Передусім, до подібного кроку приходять ті, хто мешкає на верхніх останніх поверхах і над балконом немає верхньої плити (як, наприклад, в чеських проектах).

Детальніше...

Встановлення балконів і лоджій "під ключ"

Установка балконів і лоджій "під ключ" у Львові

Ця послуга передбачає виконання всього комплексу робіт по перетворенню вашого старого балкона на балкон вашої мрії однією групою фахівців, що тісно взаємодіють між собою, з чітким баченням кінцевого результату на кожному етапі робіт. Завдяки цьому вдається уникнути не стикувань різних етапів робіт, затягування термінів виконання робіт, переробок та коригувань проекту.

Детальніше...

Продовження підлоги балкона або лоджії у Львові

Продовження підлоги балкона або лоджії у Львові

 

 

 

 

 

 

 

Хочете ще одну, нехай не зовсім велику, але кімнату? Скільки б не було місця у вашій квартирі у Львові його завжди бракує. А так хочеться, щоб дома був свій або спортзал, або садок, або квітник, або кабінет, або дитяча. Варіантів велика кількість.

Детальніше...

Поради &

рекомендації