• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Розширення балконів і лоджій у Львові

Розширення балконів і лоджій у Львові

При нинішній вартості нерухомості у Львові кожен її власник прагне "відвоювати" собі додатковий об'єм житлового простору. Допомогти в цьому може така послуга як "розширення балконів або лоджій". Ця послуга включає демонтаж старих балконних конструкцій, і посилення парапету. У разі, якщо розміри балкона вас не влаштовують, можна зробити розширення балконів. Львів активно використовує таку можливість.

Розширення лоджій і балконів у Львові та областіі наша компанія виконує 2 способами:

Розширення лоджій і балконів у Львові та областіі наша компанія виконує 2 способами:I спосіб  винесення передньої частини. Цей спосіб розширення частіше застосовується для лоджій через відсутність в них бічних стінок. Фронтальне винесення застосовується також тоді, коли потрібно встановити шафи у бічних частинах балкона. Таким чином збільшити корисний простір балкона при збереженні його попередньої площі можливо, виконавши розширення балконів. Львів досить давно використовує такий спосіб. Також можливо виконати і розширення лоджій. Львів і його деякі забудови потребують таких перетворень.

II спосіб  збільшення по периметру, яке перетворює балкон на маленьку кімнату. Такий спосіб обирають ті, хто бажає при незначному здорожчанні конструкцій та робіт отримати в кінцевому результаті суттєве збільшення корисного об’єму балкону. При розширенні в такий спосіб площа полу балкона і лоджії не змінюється, корисний простір збільшується за рахунок пересування заскленої частини на 25-30 см вперед по відношенню до існуючого огородження. Майстри нашої компанії здатні виконати винесення від 10 см до 50см.

Вартість роботи по розширенню вашої лоджії або балкона залежить від розмірів вашого балкону, наскільки ви бажаєте його розширити і технічного стану парапету та балконної плити. Збільшивши розміри балконів і виконавши розширення лоджій, Львів стає більш комфортним для своїх мешканців.

Орієнтовна вартість зварювальних робіт по розширенню вашого балкона (з матеріалами) складає від … грн. за погонний метр і залежить від складності робіт і типу конструкції.

Зварювання, розширення і монтаж робиться всього за 2-3 дні після здійснення передоплати. Такі роботи на 3-х метровому балконі наші майстри виконають впродовж 1-го робочого дня. Бригади монтажників, які здійснюють скління і розширення балкона, мають поважний досвід роботи в цій галузі (15 років).

Вернутися до початку розділу

Замовити балкон з розширенням

 

Поради &

рекомендації