• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Технічні характеристики віконних профільних систем

У розміщеній нижче таблиці вказані основні технічні характеристики найпоширеніших віконних профільних систем. Пояснимо, що означають вказані параметри із споживчої точки зору :

Кількість камер  кількість повітряних камер в рамі профільної системи. Чим більше камер тим, зазвичай вище тепло- і шумоізоляція профілю. Профільні системи, в яких п'ять і більше камер мають привабливіший дизайн і досконаліші експлуатаційні властивості. Якщо ви ставите собі метою збільшити енергоефективність ваших приміщень, то ці профільні системи саме для вас.

Монтажна ширина  ширина профілю, якщо дивитися з торця профілю. Чим більше монтажна ширина, тим міцніше конструкція, тим більші вітрові і інші механічні навантаження зможе витримати вікно. Рекомендуємо застосовувати профільні системи з монтажною шириною70 і більше мм при великій площі отворів що підлягають склінню.

Лицьова ширина  ширина рами і стулки вікна в закритому стані, якщо дивитися на фасад вікна. Чим менше цей показник, тим більше площі склопакетів у вікні, значить, більше світла поступатиме в приміщення через Ваші вікна. Відомо, що основні втрати тепла йдуть через склопакет, тому, чим більше лицьова ширина (при рівних інших параметрах), тим менше площі скління і відповідно менше втрати тепла. Якщо Ви вибираєте вікна з малою лицьовою шириною (рама стулка)рекомендуємо застосовувати енергозберігаючи склопакети.

Максимальна ширина склопакета  основне, на наш погляд перевага віконних профільних систем з великою монтажною шириною (70 і більше мм)  це можливість встановлювати ширші склопакети. Відомо, що чим ширше склопакет (чим більше в ньому стекол і ширше дистанція між ними),  тим вище тепло і шумо ізоляційні властивості вікна, відповідно цей параметр показує, який максимальний розмір склопакета можна встановити у вікно з цього профілю.

У цій таблиці вказаний максимальний розмір склопакета, який дозволяє встановити виробник профілю. По факту різні заводи  виробники вікон застосовують різні розміри склопакетів. Який тип склопакета може бути встановлений у вибраних Вами вікнах, можете прочитати в розділі склопакети або зв'язавшись з нами.

Товщина зовнішньої стінки  основний параметр, що показує якій перед вами профіль "економ" або "еліт". Усі виробники, що бажають понизити собівартість своєї продукції, скорочують цю товщину. Через це зазвичай знижується механічна міцність профілю і його тепло / шумо ізоляційні характеристики. Наша практика показує, що в наших кліматичних умовах вікна з товщиною зовнішньої стінки від 2,7 мм справляються зі своїми завданнями на достатньому рівні та відповідають стандартам житлового будівництва. Але якщо ви не готові йти на компроміси в питаннях якості або площа отворів, яка потребує скління досить велика, рекомендуємо вибирати з профільних систем, в яких товщина зовнішньої стінки максимальна.

Товщина армування  це розмір перерізу вживаного виробником вікон сталевого армуючего профілю, який знаходиться в спеціальній камері в середині профілю. Мінімально допустима товщина згідно ДСТУ складає 1.2 мм. Цей параметр найскладніший для контролю кінцевим споживачем ( Ви ж не розпилюватимете вікна, щоб перевірити реальну товщину армуючого профілю), тому замовляти вікна, треба тільки у серйозних виробників, для яких дотримання норм Важливіше за миттєвий прибуток. Саме з такими виробниками співпрацює Фабрика Вікон Львів. Товщина армуючого профілю дуже важлива для механічної міцності виробів, їх довговічності і "безпроблемного" функціонування на довгі роки експлуатації. У нашій практиці зустрічалися випадки, коли недобросовісні виробники вікон застосовували армуючий профіль завтовшки 1мм і навіть 0,8 мм, через що вікна "провісали" ставали «пластиліновими» і вимагали постійних регулювань.

Наполегливо рекомендуємо зважити кілька разів, перш ніж замовляти вікна невідомих виробників, або вікна за дуже низькими цінами. Адже безкоштовний сир зазвичай буває тільки в мишоловці :-). Чи готові ви за 50100 заощаджених гривень миритися з "пластиліновими" вікнами у вашому будинку і регулярно витрачати час і сили на їх малоефективний ремонт?

Кількість контурів ущільнення  якість ущільнювача один з ключових чинників надійного вікна. У більшості профільних систем, що ми реалізуємо ущільнювач наноситься методом "коекструзії" безпосередньо при виробництві профілю, що гарантує його високу якість, довговічність і відмінні експлуатаційні характеристики.

Цей параметр показує, скільки контурів ущільнення застосовується в профільній системі. У більшості профільних систем їх 2 і для наших кліматичних умов зазвичай цього вистачає. Але в сучасних високотехнологічних профільних системах (наприклад Schuco Corona SI 82 або Rehau Geneo) їх більше, завдяки чому забезпечується ще краща тепло і шумо – ізоляція приміщення і скорочуються витрати на його обігрів і кондиціонування.

Колір ущільнювача  не впливає на його якість. Вікна з сірим білим або чорним ущільнювачем – виключно питання стилю і дизайну. Наш досвід показує, що вікна ламіновані під колір натуральних порід дерева виглядають привабливіше з чорним ущільнювачем, тому замовляючи ламіновані вікна, зверніть увагу на цей нюанс.

Коефіцієнт опору теплопередачі  основний показник енергоефективності профільної системи. Чим вище цей параметр, тим гірше профіль передає зовнішню температуру всередину приміщення, тим він тепліший.

При цьому необхідно розуміти, що в площі скління профіль, зазвичай, займає менше 20% основні втрати тепла йдуть через склопакет, тому вибираючи вікно важливо добитися правильної взаємодії профілю та склопакета (замовити вікно з п’яти-, восьми- камерного профілю із звичайним однокамерним склопакетом і чекати від нього високої теплоізоляції приміщення, м'яко кажучи, безрозсудно). Детальніше про вибір склопакета ви можете в розділі «поради і рекомендації», в розділі «склопакети» або зателефонувавши до нас в офіс.

Коефіцієнт шумоізоляції цей параметр показує, який рівень шуму "гасить" профіль, чим вище цей параметр, тим "тихіше" профіль. Для зниження загального рівня шуму усередині приміщення так само важливо якій застосовується склопакет (див. попередній пункт). Детальніше про шумоізоляцію читайте в розділі «поради і рекомендації».

Можливість ламінації показує чи можна вироби з цього профілю покрити декоративною ламінуючою плівкою під колір натуральних порід дерева або будь-яких інших. Детальніше про види ламінації, які пропонує Фабрика Вікон Львів Ви можете прочитати в розділі «нестандартні конструкції» або зв'язавшись з нами.

Можливість виготовлення вхідних дверей не усі профільні системи придатні для виготовлення вхідних і міжкімнатних дверей (окрім балконних). Дверні профільні системи мають іншу геометрію і технічні характеристики. Детальніше про пропоновані нами дверні системи ви можете прочитати в розділі «вхідні і міжкімнатні двері». Якщо ж для вас важливо щоб усі вироби у вашому будинку були від одного виробника і з профілю однієї марки, врахуйте цей чинник.

profili_777

Дані взяті з офіційних сайтів виробників профільних систем і з відкритих джерел.

У цьому переліку вказаний далеко не повний спектр профільних систем, вікна з яких пропонує Фабрика Вікон Львів. Якщо вам потрібні вироби певної профільної системи, якої немає в цьому переліку або вам потрібний самий "бюджетний" варіант скління, зателефонуйте до нас в офіс і наші фахівці підберуть те, що вам треба.

Як бачите, ми досить детально описали кожен параметр і надали вам максимум інформації для ухвалення рішення. Подібна скрупульозність і увага до деталей притаманна нам на усіх етапах співпраці з нашими клієнтами, від консультації до післягарантійного обслуговування.

Повернутися до початку розділу

Поради &

рекомендації