• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Фабрика вікон Львів: якість фурнітури

Ми поставили цей чинник на перше місце, тому що впевнені  якісна фурнітура забезпечить нормальну роботу вікна впродовж усього терміну експлуатації і завдяки широкому діапазону регулювань зможе компенсувати навіть неточності при виготовлені і установці вікон.

Якісна віконна фурнітура важлива і для металопластикових, і для дерев'яних вікон (в т.ч. з євробруса). Вона довговічніша і впродовж усього терміну експлуатації вікна не вимагає серйозного ремонту або заміни, а передбачає тільки щорічне сервісне обслуговування, яке зможе зробити навіть не фахівець.

Придбати набір по догляду за вікнами

Якісна віконна фурнітура зазвичай має більший набір функцій (мікроліфт, блокатор помилкового відкриття стулки, мікро-провітрювання) чим більш дешеві турецькі або азіатські аналоги.

Якісні конструкції зазвичай мають більше точок притиснення, чим забезпечується краще прилягання стулки до рами і як наслідок в ваших вікнах немає щілин і проміжків  причини протягів. Також якісна фурнітура знижує ризик несанкціонованого проникнення.

Вікна з профільної системи Schüco можна оснастити фурнітурою Schüco Vario Tec, яка спеціально розроблялася для цього профілю, має унікальне антикорозійне покриття і комплектується фірмовими ручками підвищеної надійності, яка вигідно відрізняється за ергономічними властивостями від більшості аналогів, завдяки чому забезпечується ідеальна взаємодія профілю і фурнітури. Так само ця фурнітура має різновид Shuco Vario Teс NI з функцією "прихованих" завісів.

Детальніше про різновиди, відмінності і технічні характеристики фурнітури ви можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту або поспілкувавшись з нашими фахівцями.

50-70 грн  приблизно стільки складає різниця між вікнами з якісною європейською фурнітурою в порівнянні з дешевшими турецькими або китайськими аналогами. Подумайте, чи варто їх заощаджувати? Чи може краще заплатити один раз за справжню якість ніж платити кожен раз за регулювання та ремонт неякісної фурнітури?

Фахівці "Фабрики Вікон Львів" в першу чергу пропонують клієнтам у Львові вікна з надійною європейською фурнітурою. Можливо, в інших компаніях по телефону вам назвуть ціну дешевше. Уточніть, яку фурнітуру Вам порахували. Невже ви настільки багаті, щоб купувати дешеві речі і потім в процесі експлуатації витрачати у декілька разів більше грошей на ремонт і заміну? А час? А нерви? Ми впевнені ваш комфорт, і спокій коштують набагато дорожче!

Ми не прагнемо бути "дешевшими за усіх" ми пропонуємо по справжньому, кращі в регіоні ціни на якісну продукцію і сервіс.

Якщо ж ви хочете максимально заощадити на заміні вікон  бажання клієнта для нас закон! Попросіть наших менеджерів порахувати вироби з мінімальною комплектацією і з самою бюджетною фурнітурою. Упевнені, що наші ціни вас влаштують!

Замовити вікна з надійною фурнітурою

 

Замовити бюджетні вікна

Вернутися до початку розділу

 

Поради &

рекомендації