• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Які вікна вибрати для різних кімнат і приміщень

Вікна для вітальні

Вітальня: вікна Вікнарев Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Вітальня – це приміщення, яке як правило є візитівкою квартири. Якість і стиль встановлених там вікон, на наш погляд, повинен гармонійно доповнювати дизайн усього інтер'єру. Естетичні і правильно встановлені вікна з підвіконнями, що відповідають загальному дізайну приміщення, охайно зробленими укосами (відкосами) і декоровані вертикальними або горизонтальними жалюзі, тканьовими ролетками або шторами-плісе зроблять ваші вікна важливим акцентом, що вдало підкреслює стиль усього приміщення.

Детальніше...

Вікна для спальні

Для спальні. Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Добре відомо: для того, щоб сон був міцним спальня повинна добре провітрюватися. Кожна людина під час сну виділяє (видихає) від 1 до 2 літрів води. У старих дерев'яних вікнах провітрювання і відведення зайвої вологи з повітря спальні здійснювався за рахунок великої кількості щілин і тріщин в них. У Львові сучасні вікна в квартирах відрізняються більш високою герметичністю і питання вентиляції постає особливо гостро. Так само для міцного сну необхідно максимально захистити себе від стороннього шуму з вулиці.

Детальніше...

Вікна для дитячої кімнати

Для дитячої кімнати: Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Кімната, призначена для дітей, має бути світлою, теплою, добре вентильованою, при цьому треба захистити дитину від протягів і зовнішнього шуму. Усі ці вимоги легко задовольнити, якщо обрати «правильні» пластикові вікна у Львові для дитячої. Як і все, що використовується у вашій квартирі для облаштування дитячої, пластикові вікна, повинні відповідати спеціальним вимогам, які в першу чергу стосуються безпеки, важливі також зручність і легкість у використанні та догляді.

Детальніше...

Вихід на балкон

Вихід на балкон - Львiв

Вихід на балкон (балконний блок) в наших квартирах може бути і у вітальні, і в спальні, і в дитячій і навіть на кухні, тому при виборі способу скління виходу на балкон ми радимо використати наші рекомендації для цих приміщень.

Детальніше...

Вікна для кухні

Вікна Вікнарьов для кухні Львів

Зручні, красиві і надійні вікна в квартирі або приватному будинку піднімуть настрій будь-якій господині! А в комфортній кухні приємно знаходитися і проводити час з сім'єю або друзями.

Детальніше...

Поради &

рекомендації