• vikna v kredit
 • slaid premium montazh na soglasov
 • slaid veterani ukr
 • slaid boevie deistviya ukr
 • kompleksnoe ostekl
 • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
 • skidka pri rogdenii rebenka
 • ziraf
 • suho
 • slaid 40


Енергозбереження  важлива характеристика вікон у Львові

 • Чи комфортна температура у вашому приміщенні?
 • Ви хочете щоб у вашому будинку було тепло і затишно?
 • Ви хочете заощадити на опаленні взимку і кондиціюванні влітку?
 • Ви хочете забезпечити здоровий мікроклімат у вашій оселі?

Вікна є однією з головних причин енерговтрат в сучасних приміщеннях. Неправильно вибрані вікна можуть бути причиною виникнення грибка та плісняви на стінах, що може привести до зростання захворюваності вас і ваших близьких. Щоб уникнути подібних проблем, на етапі вибору металопластикових вікон необхідно вирішити, яким чином збільшити їх енергоефективність.

Фахівці "Фабрики Вікон" (Львів) з готовністю допоможуть вам в цьому.

Для вирішення завдань енергозбереження існує декілька способів:

 • Застосування багатокамерних склопакетів (3, а зараз навіть 4 скла !!! ). Що дозволяє знизити вірогідність появи конденсату на вікнах, а ще й збільшити звукоізоляцію приміщення.
 • Застосування спеціальних энерго-ефективних склопакетів, які пропускають сонячне світло в приміщення, але зберігають необхідну температуру в середині приміщення. Існує велика кількість енергоефективних склопакетів – одно, двох і трьох камерні, із застосуванням різного виду енерго ефективного напилення, із заповненням склопакетів інертним газом. Усі ці чинники впливають на енергоефективність вікон і їх вартість. В максимальній комплектації можна збільшити коефіцієнт опору теплопередачі в 3 рази! в порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом.

За вартістю застосування двокамерного склопакета для стандартного вікна вітальні (2100*1400) збільшить вартість виробу приблизно на 200 грн, а застосування енергозберігаючого склопакета на 100 грн. Детальніше дізнатися про відмінності різних склопакетів їх властивостях і технічних характеристиках ви можете в розділі "Склопакети".

 • Застосування профілів з монтажною шириною більших за стандартну.

Стандартні профільні системи мають монтажну ширину біля 60мм і зазвичай 3 повітряних камери. Як відомо повітря найгірше передає тепло, відповідно,  чим більше повітряних камер, тим вище коефіцієнт опору теплопередачі і тим нижче вірогідність промерзання профілю. У асортименті "Фабрики вікон" (Львів) є профільні системи з монтажною шириною від 58 до 88мм і кількістю камер від 3 до 6.

З особливостями профільних систем, що пропонує "Фабрика Вікон" (Львів), їх відмінностями і технічними характеристиками ви можете ознайомитися в розділі "Профілі"

До того ж очевидно, що в площі вікна скло займає більше 80% і відповідно основні втрати тепла йдуть зазвичай саме через нього. Вікна з 5 або 6 камерного профілю із звичайним склопакетом навряд чи зроблять ваш будинок значно тепліше хоч і коштуватимуть дорожче. У такому разі ви отримаєте естетичніший зовнішній вигляд (5-6 камерні системи мають зазвичай привабливіший дизайн) і збільшите механічну міцність ваших виробів, що відіграє важливу роль при великій площі віконних отворів.

Основною перевагою застосування профільних систем з монтажною шириною 70-88 мм в питанні енергозбереження є можливість встановлення ширших склопакетів (до 44 мм!) Ширина стандартного склопакета 24 мм. Це дозволяє в рази збільшити енергозберігаючі властивості ваших вікон і дозволить значно заощадити на опаленні та кондиціонуванні.

Зауважимо, що з 1.10.2012 року в Україні був прийнятий стандарт (ДСТУ В Б.2.6-15:2011) згідно якого затверджуються Державні Будівельні Норми (ДБН – В.2.6-31:2006) згідно яких в житлових приміщеннях в регіонах першої температурної зони (до якої належіть Львівська область) дозволено застосовувати вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі не нижче 0.75 м2 ·К/Вт. Це означає, що в житлових багатоквартирних будинках та приватних оселях Львівщини дозволяється встановлювати вікна тільки з п’ятикамерного профілю та двокамерним енергозберігаючим склопакетом з теплою дистанційною рамкою або заповнений інертним газом. Цей стандарт був прийнятий щоб гармонізувати українські стандарти з суворими європейськими, зробити оселі українців теплішими, а нашу країну по-справжньому енергонезалежною!

Ми чудово розуміємо, що багато наших потенційних клієнтів будуть задоволені і звичайними вікнами з низькими енергозберігаючими властивостями для того щоб мати значну економію на склінні, але ми надаємо цю інформацію щоб ви знали до чого варто прагнути, якщо хочете зробити вашу оселю теплою, економічною, а Україну по-справжньому незалежною! Чи не варто це кількасот гривень? Особливо якщо розумієш, що якісне вікно ставиш 1 раз і на все життя.

Детальніше з вартістю готових виробів залежно від кількості камер і типу скління ви можете в розділі Ціни або поспілкувавшись з нашими менеджерами.

Замовити енергоефективні вікна

 

Поради &

рекомендації