• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Фурнітура від "Фабрики Вікон", Львів

Фурнітура  складна сукупність механізмів, що забезпечують відкривання і закривання металопластикового вікна в різних режимах (ручка, завіси, замикаючі механізми).

Якісна віконна фурнітура одно з головних умов функціональності, надійності та довговічності металопластикової конструкції. Навіть виготовлені з самого високоякісного профілю, вікна або двері не відповідатимуть експлуатаційним вимогам і не зможуть витримувати щоденні навантаження, якщо в них не буде використана фурнітура відповідної якості. Саме тому фахівці Фабрики вікон Львів, називаючи вартість готових виробів клієнтам, за умовчанням рахують тільки якісну фурнітуру європейського виробництва.

Дізнаючись вартість вікон в інших організаціях, завждиу точнюйте  яку фурнітуру вам порахували. Можливо, вам назвали вартість на 20-70 грн. нижче при цьому порахувавши фурнітуру турецьких або азіатських виробників. Подумайте, чи коштує ця різниця ваших нервів, часу, зусиль і коштів на постійні регулювання, ремонт, переговори з монтажниками, а можливо і заміну вікон?

Якщо ж ви маєте намір встановити собі вікна 1 раз і на 30-50 років і вирішити питання скління  звертайтеся до фахівців "Фабрики Вікон Львів" або ознайомтеся з розділом "поради і рекомендації".

Номінальними показниками якості віконної фурнітури є гарантована виробником кількість циклів відкривання-закривання і рівень захисту від зламу, згідно з європейським стандартом DIN V ENV 1627.

Рівень захисту 1 (WK1)

Базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем і так далі. Для цього застосовуються:

Протизламні запірні планки і кутові перемикачі з протизламними цапфами, що мають грибоподібні і регульовані по висоті голівки, які захищають Ваше вікно або балконні двері від відтискування по чотирьох кутах стулки. Захист від висвердлювання і ручка із замком додатково збільшують міру захисту.

Рівень захисту 2 (WK2)

2 клас механічного захисту грунтується на 1-му класі: захист проти таких інструментів як викрутка, плоскогубці або клини. Застосовуються:

Протизламні запірні цапфи по периметру стулки додатково посилюють конструкцію вікна. Це означає, що фурнітура і віконна рама витримують посилене навантаження.

Рівень захисту 3 (WK3)

Захист від злому з використанням монтіровки і лому. Застосовуються:

Додатково до вже наявних в класах захисту WK1 і WK2 до протизламних цапф додаються протизламні запірні цапфи на кутовому перемикачі і ножицях на стулці, що значно скорочує відстань між точками замикання і ще більше перешкоджає спробам злому.

Замовити вікна з протизламною фурнітурою

У асортименті майже кожного європейського виробника є фурнітура різного рівня захисту. Якщо ваші умови експлуатації (див. розділ «поради і рекомендації») вимагають підвищеного захисту від зламу, попросіть наших менеджерів встановити у ваші вікна фурнітуру високого рівня захисту.

Будь-яка фурнітура вимагає догляду, тому радимо мінімум 1 раз на рік змащувати усі рухомі частини фурнітури спеціальним мастилом що входить до складу набору по догляду за вікнами. Як правильно доглядати за встановленими вікнами читайте в розділі "пам'ятка власникові вікон".

Замовити набір по догляду за вікнами

У таблиці нижче наведена фурнітура, яку ми пропонуємо та її порівняльні характеристики. У стовпцях "мікроліфт", "Блокування випадкового відкривання" і "Мікропровітрювання" вказані функції, які є в цій фурнітурі за умовчанням (входять у базову комплектацію).

Поради &

рекомендації