• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Що важливо при виборі вікон

Серед більшості споживачів у Львові склалася думка, що якість вікон безпосередньо пов'язана з виробником профілю. Насправді це не зовсім так.

Якість вікон це не лише профіль, а цілий комплекс чинників, що включає як технічні характеристики вікон, так і якісні вичерпні консультації фахівців, якість монтажу вікон, рівень гарантійного і післягарантійного обслуговування.

Тому вибираючи компанію, якій Ви довірите займатися склінням ваших приміщень слід цікавитися не лише назвами профілів і цінами, а також (напевно в першу чергу) звертати увагу на якість обслуговування, репутацію підприємства, манеру спілкування співробітників, чи хочуть вони бути вам корисними і запропонувати оптимальне саме для Вас рішення, або просто "чим глибше залізти до вас в кишеню".

Так само важливо розуміти рівень підприємства, на якому Ваші вікна збиратимуться. Думаємо, кожен зараз розуміє, що досягти високої якості виробництва вікон і розраховувати на гарантійне обслуговування можна тільки при співпраці з досвідченими виробниками. Фабрика вікон Львів співпрацює з виробниками, що мають відмінну репутацію і є надійними і відповідальними партнерами, для яких, так само як і нас, репутація набагато важливіша за миттєвий прибуток.

На наш погляд задоволення від встановлених у вас вікон, впродовж усього терміну їх експлуатації залежить в порядку убування (від головного до другорядного) від наступних чинників:

 

Фабрика вікон: якість фурнітури

Ми поставили цей чинник на перше місце, тому що впевнені  якісна фурнітура забезпечить нормальну роботу вікна впродовж усього терміну експлуатації і завдяки широкому діапазону регулювань зможе компенсувати навіть неточності при виготовлені і установці вікон.

Детальніше...

Фабрика Вікон: висока якість виробництва вікна

При виборі партнерів для виготовлення вікон, ми в першу чергу оцінюємо загальний рівень культури виробництва, якість устаткування і професіоналізм співробітників. Вироби, які пропонує "Фабрика Вікон" у Львові, робляться тільки на сертифікованих заводах -виробниках, що мають Відділ Технічного Контролю (ОТК) і кваліфікований гарантійний відділ.

Детальніше...

Якісна установка вікон: Львів, Стрий, Дрогобич

Цей параметр є центральним в цьому списку і він так само грає ключову роль в процесі скління. Навіть найкраще вікно, якщо воно некоректно встановлене ніколи не дасть його власникові відчути себе затишно у своїй оселі. Постійні протяги, проблеми з фурнітурою, висока вологість, необхідність постійних регулювань – це тільки частина проблем, з якими можна зіткнутися при неякісному монтажі.

Детальніше...

Якість і тип склопакета. Вибір у Львові

У площі вікна склопакет займає більше 80%. Основні втрати тепла, проникнення світла і шуму відбуваються саме через склопакет. Ми вважаємо, що розумний вибір склопакета (залежно від типу приміщення і його особливостей) в кінцевому продукті - встановленому у Вас вікні, грає важливішу роль, ніж навіть вибір ПВХ профілю.

Детальніше...

Вибір профільної системи: Львів, Дрогобич, Славсько

Вибір профільної системи у Львові, Стрию, Дрогобичі та інших містах Галичини  останній пункт в цьому списку, але це не означає, що від профілю нічого не залежить. Профіль грає роль "несучої конструкції" для усього вікна, від якості ПВХ від його фізико-хімічних властивостей, від якості армуючого профілю  залежить міцність і довговічність ваших вікон, чи будуть вони у встановлених ДСТУ межах протистояти вітровим та іншим атмосферним навантаженням. Чи не змінять колір і геометричні розміри в процесі експлуатації.

Детальніше...

Поради &

рекомендації