• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вибір профільної системи: Львів, Дрогобич, Славсько

Вибір профільної системи у Львові, Стрию, Дрогобичі та інших містах Галичини  останній пункт в цьому списку, але це не означає, що від профілю нічого не залежить. Профіль грає роль "несучої конструкції" для усього вікна, від якості ПВХ від його фізико-хімічних властивостей, від якості армуючого профілю залежить міцність і довговічність ваших вікон, чи будуть вони у встановлених ДСТУ межах протистояти вітровим та іншим атмосферним навантаженням. Чи не змінять колір і геометричні розміри в процесі експлуатації.

Так само при виборі профільних систем необхідно звернути увагу на якості ущільнювачів вживаних виробником і дотримуватися рекомендацій по догляду за ними.

Ми поставили на п'яте місце назву профілю, тому що бачили безліч прикладів, коли застосовуючи профіль відомої торгової марки, деякі виробники невмілим складанням, застосуванням неякісних комплектуючих і поганим монтажем зводили нанівець усі зусилля виробника профілю із забезпечення Вас надійним і зручним вікном. Додамо також, що при виборі профілю треба брати до уваги також місце застосування майбутньої конструкції: вікно, балкон або лоджія, вхідні двері.

Тому закликаємо усіх потенційних замовників, що звернулися до нас, при виборі вікна в першу чергу звернути увагу на 4 попередні чинники, а потім враховувати назву профільної системи.

При цьому ми розуміємо, що виробник вікон, що поважає себе, бажає залишатися на ринку як можна довше, робитиме металопластикові конструкції тільки з надійних і перевірених часом профільних систем. Саме з такими постачальниками і співпрацює Фабрика Вікон Львів.

Останнім часом з'явилося багато постачальників вікон що виробляють свою продукцію з профілів турецького або азіатського виробництва або з профільних систем вітчизняного виробництва невідомих торгових марок. Зазвичай такі вікна стоять на 5010 грн. дешевше (для стандартного двостулкового вікна 1300*1400) ніж вироби з профілів добре відомих брендів.

Пропонуючи подібну продукцію продавці зазвичай аргументують наступним: "в Німеччині зараз жоден профіль не роблять", "Китай зараз робить багато якісних речей", " цей профіль виглядає так само як... (назва будь-якого відомого профілю)", "а якщо ніякої різниці немає, навіщо платити більше і так далі і т. п".

У відповідній статті цього розділу ми детальніше виклали наш погляд на подібну аргументацію. Тут же ми відмітимо основний момент:

ПВХ профіль це не лише дизайн і наклейка на поверхні — це високотехнологічний продукт із складним хімічним складом і не менш складною технологією виробництва. Поважні виробники витрачають десятки років і залучають цілі інститути, вивіряючи кожен міліметр вироблюваних ними профільних систем для того, щоб ви могли насолоджуватися затишком і комфортом у вашій оселі.

Чи готові ви за ці декілька десятків гривень ставити експерименти над собою і своїм близькими довіряючи маловідомим виробникам?

Навіть якщо ви ставите вікна "не для себе", подумайте, чи готові Ви платити за ремонт і переробку вікон з невідомого профілю, чи хочете Ви щоб ваші клієнти або гості відчували дискомфорт, використовуючи невідомий продукт? Чи Ви хочете з розумом розпорядитися своїми грошима і мати надійність і впевненість за справедливою ціною? Невже ви настільки багаті, щоб купувати дешеві речі?

Впевнені, що ви з розумом підходите до вибору того, що збираєтеся придбати.

Фабрика Вікон Львів надає вибір широкого асортименту профільних систем, різної монтажної ширини, конфігурації, кількості повітряних камер (у нас є навіть шестикамерний профіль!!!), різного дизайну провідних світових і українських виробників в широкому ціновому діапазоні. Ми можемо запропонувати вікна з бюджетних, але надійних профілів Prime Plast до преміум систем з профілів Schüco, компанії, яка з 1951р. професійно займається питаннями скління і поставляє в Україну профільні системи, виробленні виключно в Німеччині.

Зателефонуйте нам або відвідайте наш офіс, і ми з радістю запропонуємо вам оптимальне і вигідне саме для вас рішення!

Замовити вікна з профілю WDS

Замовити вікна з профілю KBE

Замовити вікна з профілю Prime Plast

Замовити вікна з профілю WDS

Замовити вікна з профілю Rehau

Замовити вікна з профілю Schüco

Вернутися до початку розділу

Поради &

рекомендації