• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Теплий монтаж вікон у Львові та області

Чи можливо міняти вікна в квартирі в холодну пору року?

Теплий монтаж вікон у Львові та області

Монтаж окон во Львове зимойНаша компанія пропонує унікальну послугу  «теплий» монтаж вікон у Львові та інших населенних пунктах Львівської області. Ми забезпечуємо комфортне встановлення вікон навіть при дуже низькій (до -30 °C) температурі на вулиці. Для цього застосовується професійний захисний екран, розроблений фахівцями «Фабрики Вікон», Львів.

Затишок

До початку робіт наші майстри встановлюють ззовні перед вікном спеціальний тепловой екран-ширму. Це обладнення повністю захищає квартиру від снігу, вітру і холоду.

Якість

В холодний сезон для встановлення вікон ми використовуємо спеціальну монтажну піну з зимовою формулою. Така поліуретанова піна спеціально розроблена, щоб нормально розширюватися навіть при низьких температурах та недостатьній вологості повітря. Швидкому застиганню та чудовій адгезії піни сприяє и застосування захисного екрана.

Тепло

Для того щоб зробити ваші вікна ще теплішими ми радимо скористатися послугою "преміум-монтаж" та провести утеплення та облаштування зовнішніх та внутрішніх відкосів. Це не тільки підвищить теплоізоляцію будівлі, але й значно покращить звукоізоляцію вікна та загальну міцність конструкції.

Як встановлюють вікна зимой без захисного теплового екрану?

Коли вікна монтують при відкритому отворі квартира на протязі декількох годин лишається відкрита для вітру, холоду та опадів.

Температура може значно знизитися, і не тільки в кімнаті, де проходить монтаж, але й за її межами.

З квартири доводиться увозити дітей, прибирати квіти та хатніх тварин.

Коли монтаж закінчують, приміщення треба ще довго прогрівати, вмикаючи додаткові теплові прилади и витрачаючи гроші на додаткове опалення.

Цих незручностей можна позбавитися, скориставшись безкоштовною послугою від нашої компанії «теплий монтаж пластикових вікон у Львові та області» !

Переваги зимового скління

Сезонні знижки Коротший термін виробництва Можливість невідкладної перевірки якості

Клієнти «Фабрики вікон Львів», що міняють вікна взимку, отримують додаткові знижки та мають можливість скористатися чисельними акціями.

Міняти вікна зимой вигідно.

Взимку черга на виробництво традиційно стає меньшою.

Замовлення буде виконане в мінімальний термін, набагато швидше, ніж влітку.

Взимку можна миттєво переконатися в якості вікон і правильності монтажу.

Промерзання, протяги  та інші дефекти в зимовий період стають помітними одразу після заміни вікон.
 

видео

Наші менеджери роскажуть, як захистити стіни від пошкоджень, порадять, на що звернути увагу. Нададуть рекомендації стосовно енергосбереження, повідомлять про поточні акції та знижки. Для цього достатньо зв'язатися з нами в любий слушний для вас спосіб  зателефонувати нам, надіслати електронне повідомлення, або відвідати наш офіс.

Заказать тёплый монтаж

Поради &

рекомендації