
Склопакети
З чого складається склопакет? Ця деяка кількість шибок, які з’єднані між собою за допомогою таких спеціальних матеріалів, як дистанційна рамка і герметики. Склопакет обов'язково має бути герметичним. Для того, щоб він був "теплішим", тобто в цілях збільшення теплоізоляційних якостей відстань між шибками або камери заповнюють або повітрям, або спеціальним інертним газом (аргоном або кріптоном). Кількість камер безпосередньо впливає на теплопровідність. Залежно від їх числа, бувають одно-, дво-, а зараз навіть трикамерні склопакети.
Львівська область — регіон, який розташований у першій кліматичній зоні тому, згідно ДСТУ Б В.2.6-15:2011 в житлових та громадських приміщеннях можна використовувати світлопрозорі конструкції з коефіцієнтом спротиву теплопередачі не меньше 0,75 м2°С/Вт. Говорячи більш доступною мовою в житлових приміщеннях можно використовувати вікна лише з п’ятикамерного профілю та з двокамерним енергозберігаючим склопакетом з «теплою» (плімерною) дистанційною рамкою, або з заповненням поміж шибками інертним газом.
Шибки, які використовують для виробництва склопакетів підрозділяються ще і на стандартні, загартовані, багатошарові (триплекс).
У сучасних дерев'яних і пластикових вікнах застосовуються, як правило, стандартні склопакети. Львів з його мінливим кліматом потребує особливого ставлення до енергозбереження тому тут варто використовувати виключно «теплі», або як їх називають низько-емісійні (low-emission glass) склопакети.
У загальній конструкції вікна склопакети займають біля 80% площі, вони і грають ключову роль в тепло - і шумо- ізоляції оселі, а також захисту приміщення від ультрафіолетового випромінювання. Зрозуміло, що склопакети і уся віконна конструкція надійно виконуватиме свої функції тільки при правильному монтажі і за наявності якісної фурнітури.
Вибір склопакета залежить від умов експлуатації вікна, в якому приміщенні і в яких кліматичних умовах воно експлуатуватиметься. Так само необхідно враховувати інтенсивність відкривання стулок їх розмір і конфігурацію.
Визначитися з вибором оптимального для ваших умов експлуатації склопакета допоможуть фахівці Фабрики Вікон Львів, для цього досить зателефонувати нам, відвідати наш офіс, прочитати розділ "поради і рекомендації" або ознайомитися з інформацією, викладеною в цьому розділі.
Виробництво склопакетів у Львові
Для виробництва склопакетів у Львові сьогодні використовується скло, виготовлене по флоат-технології. Це досить складний і енерговитратний процес, в результаті якого можна отримати скло із стабільною товщиною і високою якістю поверхні. За якістю поверхні таке скло не поступається полірованому.
Що таке енергозбережне і мультифункціональне скло?
I-Скло (коректніші назви – Low - E, низькоемісійне скло (теплове дзеркало) – нова (з 90-х років) магнетронна технологія виробництва. Ефективніше скло з доступною ціною, для зберігання і переробки якого потрібно спеціальні умови і професійні навички.
Застосування тонованих склопакетів. Захисні плівки
Тонувати скло можна в масі на етапі його виробництва або за допомогою нанесення спеціальних плівок.
Другий варіант забезпечує кращий захист від ультрафіолету, це запобігає вигоранню стін та інших поверхонь в приміщенні.
Технічні характеристики склопакетів
У таблиці нижче наведені різні порівняльні характеристики деяких склопакетів , які пропонує Фабрика Вікон Львів. Ми не претендуємо на 100% точність наведених в ній значень (у кожного виробника склопакетів значення дещо різні для однакових склопакетів, це обумовлено різними методами випробувань і вживаним вимірювальним устаткуванням).