• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Технічні характеристики склопакетів

У таблиці нижче наведені різні порівняльні характеристики деяких склопакетів, які пропонує Фабрика Вікон Львів. Ми не претендуємо на 100% точність наведених в ній значень (у кожного виробника склопакетів значення дещо різні для однакових склопакетів, це обумовлено різними методами випробувань і вживаним вимірювальним устаткуванням).

Ширина склопакета вказує на його ширину. Відомо, що повітря (а тим більше інертний газ) є поганим провідником тепла і звуку, відповідно,  чим ширше склопакет (до певної міри), тим вище його тепло і шумоізоляційні властивості.

Формула показує конфігурацію склопакета: наприклад, формула (4-16-4) означає, що товщина зовнішнього скла 4мм, товщина дистанції між шибками 16 мм, товщина внутрішнього скла 4 мм, буква "i" вказує на наявність енергозберігаючого напилення на відповідному склі. Букви "Ar" або "Kr" означають заповнення дистанції між шибками інертним газом (аргоном або криптоном відповідно). Букви TPS вказують на застосування «теплої» дистанційної рамки.

Коефіцієнт опору теплопередачі показує енергоефективність склопакета, чим це значення вище, тим тепліше буде ваше вікно.

Шумоізоляція показує, який рівень звуку (у децибелах) зовні приміщення "гаситиме" ваш склопакет. Чим це значення вище, тим тихіше буде у ваших приміщеннях.

Примітки "порівняно із звичайним склопакетом" для двох попередніх параметрів показують, на скільки відсотків цей склопакет "тепліше" або "тихіше" чим стандартний. Виходячи з цих даних можна скласти загальне враження про ефективність застосування поліпшених склопакетів. Адже застосовуючи двокамерні енергосберігаючі склопакети заповнені криптоном можна поліпшити показник енергоефективності на 194% тобто майже в три рази!!!! А застосування скла триплекс  дозволяє навіть в однокамерному склопакеті понизити рівень шуму в приміщенні на 64% тобто більш ніж в півтора рази!

 

Нагадаємо, що в готовому вікні площа склопакета займає 80% тому вибираючи енергоефективне вікно необхідно в першу чергу звертати увагу на характеристики склопакета, а вже після цього на тепло і шумо ізоляційні властивості профілю. При цьому необхідно розуміти, що некоректно встановлене вікно, яких би видатних характеристик воно не мало, ніколи не буде по справжньому "теплим" і комфортним.

Фахівці «Фабрики Вікон» (Львів) підберуть оптимальний для ваших потреб склопакет, профіль і фурнітуру, а так само зроблять монтаж по стандартній або "преміум" технології, якою користуються в Європі і за якою мають встановлюватися вікна згідно з оновленими стандартами (ДСТУ Б В.2.6-79:2009) в Україні з січня 2011 року.

Замовити вікна із стандартними склопакетами

Замовити вікна з підвищеною теплоізоляцією

Замовити вікна з підвищеною шумоізоляцією

 

Повернутися до початку розділу

Поради &

рекомендації