• vikna v kredit
 • slaid premium montazh na soglasov
 • slaid veterani ukr
 • slaid boevie deistviya ukr
 • kompleksnoe ostekl
 • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
 • skidka pri rogdenii rebenka
 • ziraf
 • suho
 • slaid 40


Німецькі, європейські, турецькі, українські профілі. Наскільки це важливо?

На сьогодні на віконному ринку України пропонуються вироби з профільних систем pахідноєвропейських (Німеччина, Австрія), східноєвропейських, турецьких, кітайських і українських виробників. З'явилася тенденція, коли деякі заводи виробники замовляють профільні системи у азіатських і українських виробників і пропонують їх покупцям під власними брендами. Так само в деяких віконних фірмах ми чуємо аргументи типу: "В Німеччині зараз профілі не роблять, усі роблять в Україні, Китаї або Польщі" і т. д.

Навіщо ж тоді переплачувати за "марку" і пропонують встановити вікна з профілю невідомого виробника, називаючи його "аналогом" або "точною копією" профілю відомої марки.

Який же профіль вибрати, що б бути впевненим в якості і довговічності встановлених у вас вікон і не витратити зайві кошти?

Погодимося, що більшість бюджетних профільних систем відомих марок, що продаються в Україні саме тут і виготовляються. Також з'явилися гідні вітчизняні виробники з профільними системами власної розробки. При цьому профільні системи преміум сегменту з інноваційними "ноу-хау" представлені на українському ринку, як і раніше робляться тільки в Німеччині.

У асортименті "Фабрики Вікон" (Львів) є ексклюзивна пропозиція  профільна система Schuco Corona AС 70, яка має відмінні експлуатаційні характеристики (див. розділ технічні характеристики) і робиться виключно в Німеччині, відносячись при цьому до середнього цінового сегменту.

Поважні Європейські виробники профільних систем, розміщуючи свої виробничі потужності в Україні, так само як і у будь-якій іншій країні світу пильнують за своєю репутацією і тому повністю контролюють технологічний процес, якість і склад компонентів з яких виробляються профілі і ретельно перевіряють якість готової продукції на відповідність найжорсткішим вимогам і європейським стандартам.

У сучасному світі при загальній глобалізації економіки, для оптимізації витрат на заводі в одній країні можуть робити профіль рами, в інший профіль стулки, в третій профіль імпоста і т д. Тобто цілком реальна ситуація коли ваше вікно може складатися з компонентів зібраних в трьох різних державах, при цьому конструкція в цілому матиме відмінну якість і матиме необхідні експлуатаційні характеристики.

Вважаємо, ніхто не рахує "IPhone" неякісним виробом тільки тому, що завод по його виробництву розташований в Китаї, адже за якість готового продукту відповідає "Apple". Це ж стосується і якості профільних систем поважних європейських виробників, продукцією яких у продовж багатьох років вдало користуються споживачі по всьому світі.

У асортименті "Фабрики Вікон" (Львів) присутні профільні системи тільки відомих європейських марок що почали свою історію ще з п'ятдесятих років ХХ сторіччя, якості яких можна беззаперечно довіряти.

Так само в нашому асортименті представлені профільні системи українського виробництва добре відомі споживачам і що не викликають в них нарікань по якості вже більше десяти років (WDS).

Ми не проводимо експериментів над своїми клієнтами і не пропонуємо продукцію невідомих марок, оскільки високо цінуємо Ваш комфорт і свою репутацію. Тому в нашому асортименті, можливо і немає вікон, "дешевше за усіх", але завдяки партнерським стосункам з нашими постачальниками і гнучкій системі ціноутворення ми можемо запропонувати гідну якість за чесну ціну.

При цьому ми не стверджуємо, що профільні системи новачків українського ринку не якісні "за умовчанням", просто у нас немає інформації про історію експлуатації їх продукції в наших умовах хоч би в п'ятирічній перспективі.

Так само хочемо нагадати (дивіться розділ "чинники, що впливають на якість встановленого вікна"), що за нашим глибоким переконанням профіль є однією (і далеко не найважливішою) складовою хорошого, зручного вікна, тому наполегливо радимо при виборі вікон і підприємства, у якого Ви їх замовлятимете, братимете до уваги усі викладені в наведеній статті чинники.

Виникли питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони з радістю дадуть на них відповідь.

Замовити вікна європейських виробників

Замовити вікна українських виробників

 

Також читайте на нашому сайті:

 • как выбрать  ПВХ окна
 • купить  жалюзи
 • рулонные шторы на окна
 • продажа, доставка и монтаж гаражных ворот
 • качественное остекление балконов
 • стоимость металлопластиковых окон
 • заказать защитные роллеты

Поради &

рекомендації