• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Віконні профілі у Львові. Вибираємо торгову марку

Вибираючи профільну систему, з якої будуть виготовлені ваші металопластикові конструкції необхідно враховувати умови, в яких вони використовуватимуться, інтенсивність відкривання, розмір отворів, в які вони будуть встановлені, дизайн усієї будівлі, інтер'єр приміщення і, нарешті, ваші особисті естетичні переваги.

Фабрика Вікон Львів не пов’язана ніякими зобов'язаннями з виробниками тієї або іншої марки, ми не зацікавлені просувати продукцію певного виробника. Наша мета запропонувати те рішення, яке підходитиме саме вам. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненні в тому, що наші фахівці запропонують оптимальне рішення в широкому ціновому діапазоні від "Економ" до "Еліт" з різними технічними і естетичними властивостями.

Будь-який з запропонованих нами виробів буде надійним, екологічним і відповідати усім існуючим нормам.

Ми пропонуємо вироби, як стандартного білого кольору, так і ламіновані вікна з однієї або обох сторін під колір натуральних порід дерева або з широкої палітри кольорів каталогу RAL. При цьому сам профіль може бути білим або кольоровим (в массі). Ознайомитися з варіантами кольорів профілів Ви можете в розділі "нестандартні конструкції" нашого сайту.

Марка профілю є важливим, але на наш погляд далеко не вирішальним чинником при виборі ПВХ Вікон (чому - читайте тут). При цьому очевидно, що зазвичай, чим вище вартість профілю - тим краще його технічні параметри, довговічність готових виробів і привабливіше дизайн. Хоча вибір дизайну "річ" суто індивідуальна, тому вирішувати, у будь-якому випадку вам.

ВАЖЛИВО!!! В 2011 році були прийняті та затверджені норми ДСТУ та Державні Будівельні Норми України, згідно яких в областях першої кліматичної групи, до яких відноситься Львівська область коефіцієнт спротиву теплопередачі світлопрозорих огороджувальних конструкцій для житлових та громадських будівель має дорівнювати мінімум 0,75 м2*к/вт.

Висловлюючись більш доступною мовою, в житлових приміщеннях Львівської області потрібно встановлювати вікна ВИКЛЮЧНО з п’ятикамерного профілю та с двокамерним енергозберігаючим склопакетом з теплою дистанційною рамкою, або заповнені інертним газом замість повітря поміж шибками. В іншому випадку вікна в приміщені не будуть відповідати затвердженим державою нормам по енергозбереженню і ви будете відчувати дискомфорт від низької температури в вашій оселі взимку та витрачати зайві кошти на кондиціювання приміщень в теплу пору року.

Тут ми детально не описуватимемо переваги і відмінності різних профільних систем і їх виробників. Відмітимо тільки основні моменти, які, на наш погляд будуть цікаві більшості споживачів.

У нашому асортименті є вироби з трьох, чотирьох, п'яти і навіть шести камерних профільних систем. Ми пропонуємо вироби з профілів німецького, європейського і українського виробництва. Наші рекомендації по вибору оптимального рішення саме для вас читайте в розділі поради і рекомендації. З технічними характеристиками профільних систем які ми пропонуємо, ви можете ознайомитися у кінці цього розділу.

Вікна з профілю WDS

купити вікна з профиля wds у Фабрики Окон у Львові Профіль WDS робить компанія MiroPlast заснована в 2006г. яка є на сьогодні найпотужнішим виробником профільних систем в Україні. Завдяки побудові розумних стосунків з партерами і вірній маркетинговій політиці ТМ WDS є найпопулярнішим українським віконним брендом у споживачів. Підприємство переробляє більше 3 000 тон ПВХ в рік, що досить для виробництва більш 120 000 000 вікон.

Детальніше...

Віконний профіль KBE. Купити вікна KBE у Львові

купити вікна KBE у Львові у Фабрики ВіконПрофільні системи ТМ KBE робить лідер європейського ринку німецький концерн Profine GmbH. Що виробляє також продукцію таких брендів як KÖMMERLING і TROCAL. Між іншим, перше пластикове вікно, зроблене у світі, було виготовлене фахівцями фірми TROCAL ще в далекому 1951 році.

Детальніше...

Вікна Rehau (Рехау) у Львові від Фабрики Вікон

вікна rehau у Львові от Фабрики ОконКонцерн REHAU  провідний виробник полімерних продуктів для будівельної і автомобільної промисловості. З самого початку свого існування компанія прагне до передових технологій застосування полімерних матеріалів, використовуючи самі останні розробки і ноу-хау.

Детальніше...

Віконний профіль Veka у Львові

Оконный профиль Veka - Львов, Фабрика оконВЕКА-Україна – це підприємство у складі виробничої компанії концерну VEKA AG, який є розробником і виробником високоякісних вікон, дверних систем і ролокасет. На ринку німецька компанія VEKA AG працює з 1969 року, центральний офіс розташований внімецькому місті Sendenhorst в Північній Рейн-Вестфалії.

Детальніше...

Вікна Schuco (Шуко) у Львові

вікна schuco у Львові КарпатахВікна з профільних систем Schuco (Шуко) у Львові є, на наш погляд, кращим з того, що ми пропонуємо.

Детальніше...

Технічні характеристики віконних профільних систем

У розміщеній нижче таблиці вказані основні технічні характеристики найпоширеніших віконних профільних систем. Пояснимо, що означають вказані параметри із споживчої точки зору :

Детальніше...

Поради &

рекомендації