• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40






Преміум-монтаж вікон у Львові

Преміум-монтаж вікон, балконів, дверей у Львові

Міняючі або встановлюючі нові вікна у Львові чи бажаєте ви:

  • отримати справжній комфорт і затишок у вашій оселі?
  • Подовжити вдвічі термін використання вікон?
  • Мати сухі і теплі відкоси (укоси) без плісняви та чорних плям; не мати проблем з протягами з підвіконня, або між вікном та стіною? І не тількі на 2-3 роки після встановлення вікна, а на весь термін його експлуатації?
  • Зробити ваші вікна по справжньому енергозберігаючими та заощадливими?
  • Встановити ваші вікна за самими суворими Європейськими стандартами та нормами ДСТУ?
  • Знизити точку роси, тобто вірогідність появи на вікнах і відкосах конденсату та наледі взимку?
  • Змусити кожну копійку, яку ви витратили на нові вікна та їх встановлення працювати на 100%, весь термін їх експлуатаії (40-50 років), зберігаючи тепло і комфорт в вашій оселі?

Якщо це так  вам варто детальніше ознайомитися з послугою “Преміум монтаж” від "Фабрики вікон" (Львів)

У цьому розділі ви зможете дізнатися про наступне:

Що таке “преміум-монтаж” вікон у Львові?

Ми назвали цю послугу так, щоб відрізнити її від звичайного монтажу, який роблять бiльшiсть віконних компаній Львова та України.
Преміум-монтаж це монтаж вiкон, виконаний в точнiй вiдповідності до норм Державного Стандарту України (ДСТУ-Б В.2.6-79:2009 та ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010) та Державних Будівельних Норм (ДБН), які, в свою чергу, в питаннях скління наслідують європейський досвід, та в переважній більшості дублюють європейські будівелні стандарти.

Мусимо вас засмутити. Переважна більшість вікон у Львові та Україні встановлені не за ДСТУ, тобто встановлені НЕПРАВИЛЬНО, що й приводить до тих проблем, з якими часто-густо стикаються власники нових металопластикових вікон (пліснява, грибок, протяги і т. і.).

Основна проблема звичайного монтажу полягає в тому, що для ущільнення монтажного шва (проміжка між віконною рамою та стіною) використовують лише один шар утеплювача  монтажну піну. Вона легко поглинає вологу, втрачає свої теплозбережні властивості та передає вологу в стіну, роблячи ваші відкоси вологими та холодними (пліснява, грибок). Піна швидко руйнується під впливом ультрафіолетового випромінювання та інших атмосферних чинників в результаті чого з’являються порожнини скрізь які воздух з вулиці потрапляє в оселю (протяги).

Основна мета монтажу згідно ДСТУ полягає в тому, щоб зробити монтажний шов зсередини щільніше ніж зовні. Це робиться для того, щоб волога не потрапляла до монтажного шву, а якщо і конденсувалася там  то легко могла з нього вийти на вулицю.

Ця технологія була розроблена у п’ятидесятих роках компанією “ILLBRUCK” і називається  “метод тришаровогу шву”, або “Іллбрук-монтаж”. Ця технологія пердбачає створення в місцях примикання вікна до стін трьохрівневого ущильнення з використанням окрім монтажної піни ще деяких компонентів ізолюючих монтажну піну зсередини і ззовні.

Зовнішній шар. Мета цього шару завадити потраплянню вологи в середину шва ззовні та відведенню вологи з нього. Для цього використовують фахівцями вологоізолюючі стрічки-мембрани, акрилові герметики.

Але частіше всього використовують Попередньо Стиснуті Ущільнюючі Ленти. (ПСУЛ).  Вони мають властивость розширюватися та заповнювати зовнішню частину монтажного шву. Фізико-хімічні властивості ПСУЛ дозволяють їм захищати центральну частину шва від вологи, пропускати вологу та пару із середини на зовні та не пошкоджуватися від атмосферних впливів весь темін експлуатації вікна.

 

Також ПСУЛ застосовують для ущільнення між рамою та підвіконним профілем. А  під зовнішним відливом ПСУЛ виконує фукцію шумоізолятора під час дощу. За допомогою ПСУЛ ущільнюють місця з’єднення конструкцій (наприклад, між вікном та дверима в балконному блоці).

Середній шар. Функція середньго шару забезпечити шумо- та теплоізоляцію. Зазвичай для середнього шару використовують монтажну піну. Дуже важливо, щоб середній шар залишався сухим, непошкодженим та не втрачав своїх енергозбережних властивостей. Також важливо, щоб піна наносилася в декілька шарів без пустот та порожнин. Взимку треба використовувати спеціальну зимову піну, яка розширюється і при низьких температурах.

 

Внутрішній шар. Його функція не давати водяної пари, яка є в кожному приміщенні, потрапляти в середину шва. Також цей шар запобігає потраплянню залишкової вологи з середини шва до внутрішнього відкосу. Для цього використовують нетканні пароізоляційні мембрани-стрічки на бутілкаучуковій або алюмінієвій основі, залежно від матеріалу обробки внутрішніх відкосів.

 

Це загальне описання елементів тришарової технології. Але преміум-монтаж це не тільки облаштування монтажного шву, але й підготовка поверхні стін, іх вирівнювання та гідрофобізація, грунтування та правильне розміщення і закріплення вікна в отворі, герметизація всіх щилин та стикувань (наприклад між вікном та підвіконням).

В наведенному нижче відео ви зможете побачити всю технологію встановлення вікна згідно ДСТУ:

Переваги правильного монтажу за ДСТУ

Преміум-монтаж (монтаж за ДСТУ) коштує більше за звичайний і вимагає більше часу на його проведення, тому вам певно цікаво знати, які переваги ви отримаєте встановивши собі вікна правильно.

Основна функція вікна пропускати світло ззовні та не випускати тепло з середини. Тепло може виходити скрізь скло, скрізь шпарини в рамі та скрізь монтажний шов. Якщо монтажний шов облаштован неякісно (ззовні стирчить брудна коричнева піна, відстань між стіною та підвіконником неякісно оброблена цементним розчином або просто “задута” піною), то тепло в більшій мірі буде віходити саме через нього.

Ви можете замовити вікна з самого якісного профілю, встановити енергосбережні склопакети, але без якісного облаштування монтажного шву всі ваші зусилля виявляться марними. Тепло (ваші гроші) будуть вилітати на вулицю крізь шпарини між вікном та стіною.

Хтось вважає, що достатньо обробити монтажний шов цементним розчином та пофарбувати, щоб захистити його від атмосферних чинників. Певною мірою це допомагає, але не повністю та нетривалий час.

Цементні суміши добре накопичують вологу та дуже повільно іі віддають, особливо в холодну пору року (на малюнку зліва). Тобто взимку коли стіна холодна, або якщо на неї потрапляють опади, вона збирає вологу та віддає її в середину монтажного шву. Волога не може випаровуваться з нього, тому що закрита шаром цементного розчину та потрапляє на внутрішній укос, накопичується в ньому. При низьких температурах відкос повністю промерзає, що приводить до його повільного руйнування, а в випадку недостатньої вентиляції та конвекції теплого повітря (радіатори опалення, закрити стільницею або занадто широке підвіконня) появи плісняви, грибків та чорних плям на відкосах. В таких умовах вікна вимагають постійного догляду, регулювань, а в окремих випадках заміни або перевстановлення вікон. Все це коштує чималі гроші.

У випадку встановлення вікон за ДСТУ (на малюнку справа) волога завдяки ПСУЛ не потрапляє всередину шва, та легко з нього випаровується. Також не потрібно витрачати гроші на облаштування зовнішніх відкосів.

Завдяки внутрішній пароізоляційній мембрані водяна пара, яка є в кожному приміщенні не потрапляє до монтажного шву, також завдяки їй залишки вологи не потрапляють на внутрішній відкос з середини шва. Завдяки цьому відкоси залишаються сухими, теплими, не руйнуються та довгий час зберігають охайний зовнішній вигляд.
Якщо відкоси теплі, то і повітря навколо вікна тепліше, тому на вікнах та на відкосах значно меньше з’являється конденсат та наледь.

Якщо відкоси сухі та теплі на них не зїявиться пліснява, ви і ваші близькі будете дихати свіжим здоровим повітрям, будете меньше хворіти та почувати себе здоровішими.

ВАЖЛИВО!!! Замовляючи у нас послугу “преміум-монтаж” ми підписуємо угоду про надання монтажних послуг, згідно якому ви отримаєте гарантію не тількі на вироб, але й на монтажні роботи. Гарантійний термін на монтаж дорівнює терміну на вироби.

Якщо десь вам обіцяють гарантію на монтаж та не планують виконати його згідно ДСТУ, подумайте:  як можна давати гарантію на те, що завідомо не відповідає стандарту?

ДСТУ регламентує не тільки правила облаштування монтажного шву, а й  розмір проміжків між рамою та стіною (ширину шву) залежно від матеріалу та кольору вікна, правила та матеріали кріплення до стіни в залежності від типу будівлі (бетон, цегла , дерево, камінь), правила облаштування відкосів.

В будинках, де віконні отвори зроблені з чверттю (літера D на малюнку), часто виникають ситуаціі, коли наружний відкос набагато меньше внутрішнього (розмір А меньше розміру B). В такому випадку деякі віконні компанії, щоб віконна рама повністю не сховалася за наружним відкосом (F = 0), роблять дуже великий монтажний шов (Е), заповнюють його пінопластом або монтажною піною. Це не відповідає ДСТУ. В результаті власник такого вікна мусить витрачати більше коштів на облаштування грубіших внутрішніх укосів, які при неякісному утепленні промерзають, руйнуються, та псують зовнішній вигляд вікна. Через декілька років такий відкос потрібно реставрувати та витрачати кошти знову.
Розробниики ДСТУ передбачили такі випадки, тому згідно стандарту, якщо розмір монтажного шву (Е) більше 30 мм до вікна, з обох сторін мають бути приєднанні спеціальні розширюючі профілі, які закривають цей проміжок. Завдяки цьому немає потреби робити відкоси занадто грубими та витрачати гроші на це та на їх рестврацію. З’єднання рами з додатковими профілями ущільнюють також за допомогою ПСУЛ.

Тут ми навели лише декілька нюансів правильного встановлення вікон. Насправді їх набагато більше. Якщо ви хочете про це дізнатися докладніше, можете ознайомитися з ДСТУ самостійно, або проконсультуватися з нашими фахівцями в офісі або під час виміру.

Таким чином можемо навести основні перваги преміум-монтажу:

  • більш комфортна температура в кімнаті;
  • здоровий мікроклімат;
  • подовженний термін експлуатації вікон;
  • економія на облаштуванні зовнішніх відкосів;
  • зниження ризику появи конденсату та промерзання;
  • вагома економія на опалені;
  • економія на реставрації відкосів, зниження ризику ремонту та перевстановлення вікон;
  • офіційна гарантія на монтажні послуги закріплена в окремій угоді;
  • ваші вікна конструктивно будуть відповідати найсуворішим європейським та світовим стандартам та будуть ідеально пристосовані саме до ваших віконних отворів та умов використання.

Преміум-монтаж. Вартість у Львові та області

Як ви встигли зрозуміти, для проведеня правильного монтажу згідно ДСТУ потрібно застосовувати більшу кількість матеріалів та інструментів. Мати необхідні знання та навички, витратити на встановлення вікна набагато більше часу ніж при звичайному монтажі.

Фахівці "Фабрики вікон"  (Львів) використовують лише сетифіковані якісні матеріалі європейського виробництва. Впевненні, ви б не хотіли, щоб вам замість ПСУЛ встановили пофарбований китайський поролон, а замість парозахисної мембрани шматок алюміневої фольги з двостороннім скотчем.

Тому і ціна на подібну послугу не з дешевих. Вартість преміум-монтажу розраховується за погонний метр періметру виробу та становить 120 грн. за п/м. Таким чином вартість преміум монтажу для стандартного вікна на кухню (130 см*140 см) буде становити приблизно 650 грн.

Таким чином, витрачаючи 650 грн., ви майже вдвічі подовжуєте термін експлуатації вікна (40-50 років). Тобто витрачаючи лише 650/40 = 16 грн/рік ви отримаєте всі переваги, про які наведено в попередньому розділі. Погодьтеся: 16 грн. на рік (1$) це гарна ціна, щоб жити в комфорті, теплі, затишку та в здоровому мікрокліматі.

Як зробити вікна максимально комфортними та енергозаощадливими

Для того щоб ваше вікно було максимально комфортним, теплим та енергозаощадливим треба підходити до питання скління комплексно. Правильно застосовуючі всі інструменти, які є в арсеналі сучасної віконної індустрії. Застосування якогось одного енергозбережного захода, нехтуючи іншими, може привести до зайвих втрат та небажанних результатів. Наприклад, немає сенсу замовляти вікна з 70 мм п’ятикамерного профілю та встановлювати в нього звичайний однокамерний склопакет, або замовити енергозбережний склопакет та встановити вікна на звичайну піну та не облаштувати відкоси і т. п.

Якщо ви вирішили встановити собі вікна правильно, згідно ДСТУ, то і самі вікна мають відповідати стандартам України та будівельним нормам.

Згідно ДСТУ Б В.2.6-23:2009, ДСТУ Б В.2.6-15:2011 та ДБН В.2.6-31:2006  вікна в житлових приміщеннях в першій кліматичній зоні, до якої належить Львів та Львівська область повинні мати коефіцієнт опору теплопередачі не меньше 0,75 м2 ·К/Вт.

На сьогодняшній день цьому параметру відповідають лише вікна вироблені з профілю товщиною 70 мм, з двокамерним енергозберігаючим склопакетом (три скла), заповненим інертним газом та/або з теплою полімерною дистанційною рамкою.

Ці ж стандарти вимагають облаштування в вікнах засобів припливної вентиляції. "Фабрика вікон" (Львів) може запропонувати вам вікна з клімат-контролем які облаштовані віконним клапаном припливної вентиляції, який забезпечує достатьне постачання свіжого повітря в приміщення, навіть коли вікно закрите.Також ДБН В.2.6-31:2006 нормує теплозбережні властивості стін та вузлів примикання світлопрозорих конструкцій до них. Тобто йдеться про якість облаштування відкосів.

Таким чином, перелік необхідних заходів для того, щоб ваше вікно було максимально зручним та “теплим” може бути таким:

  • монтажна ширина профілю 70 мм з енергозбережним двокамерним склопакетом;
  • облаштування вікна припливним клапаном;
  • преміум-монтаж згідно ДСТУ;
  • облаштування та утеплення відкосів та проміжку між стіной та підвіконням;
  • утеплення зовнішніх стін будинку.

Розраховуємо, що наведена інформація допоможе вам прийняти правильне та виважене рішення стосовно скління вашої оселі. Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно преміум-монтажу та будь-яких послуг "Фабрики вікон" (Львів), зателефонуйте нам, відвідайте наш офіс або запросіть технолога для виміру.  Ви отримаєте всі необхідні консультації.

Заказати преміум-монтаж вікон

Поради &

рекомендації