• vikna v kredit
 • slaid premium montazh na soglasov
 • slaid veterani ukr
 • slaid boevie deistviya ukr
 • kompleksnoe ostekl
 • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
 • skidka pri rogdenii rebenka
 • ziraf
 • suho
 • slaid 40


Якісна установка вікон: Львів, Стрий, Дрогобич

Цей параметр є центральним в цьому списку і він так само грає ключову роль в процесі скління. Навіть найкраще вікно, якщо воно некоректно встановлене ніколи не дасть його власникові відчути себе затишно у своїй оселі. Постійні протяги, проблеми з фурнітурою, висока вологість, необхідність постійних регулювань – це тільки частина проблем, з якими можна зіткнутися при неякісному монтажі.

Основою якісного монтажу є правильний вимір отворів, що підлягають склінню. Наші фахівці з монтажу металопластикових виробів мають більш ніж 15-ти річний досвід роботи в склінні і співпрацюють з нами з моменту відкриття нашого підприємства у Львові, що передбачає якісне виконання робіт на усіх етапах від виміру до обслуговування ваших вікон.

Наші фахівці з установки неухильно наслідують основний принцип "Фабрики вікон" в питанні монтажу – монтаж вважається закінченим, тільки коли замовник повністю задоволений результатом!

Саме тому у нас в договорі прописано, що впродовж двох місяців після встановлення усі регулювання вікна (що не передбачають встановлення додаткових елементів відсутніх в первинному замовленні) робляться абсолютно безкоштовно! Наші постійні клієнти знають, що і по закінченню цього терміну, у разі потреби регулювання або обслуговування вікон, розцінки на ці послуги у нас мінімальні. Відмітимо, що усі гарантійні зобов'язання, позначені заводом – виробником і вказані в нашому договорі так само безкоштовні.

Своїм клієнтам ми пропонуємо на вибір два варіанти монтажу виробів: стандартний і вдосконалений – «Преміум монтаж».

Стандартний монтаж вікон включає наступні етапи:

Демонтаж старих віконних конструкцій

Цей етап полягає у вилученні старих вікон і очищенні віконного отвору. Якщо відбувається заміна відразу декількох металопластикових вікон у Львові, то демонтаж здійснюється послідовно: демонтаж вікна в одній кімнаті, монтаж нових вікон, потім наступна кімната. Це робиться для того, щоб не вихолоджувати оселю взимку.

Наші фахівці збирають усе будівельне сміття, виносять його на сходовий майданчик.

Монтаж нових віконних конструкцій

Процес монтажу відбувається таким чином:

 • встановлення рами (без стулок і склопакетів);
 • кріплення рами до стіни;
 • встановлення водовідливу (зовнішнього підвіконня);
 • встановлення склопакетів;
 • монтаж стулок;
 • обробка щілини між вікном та отвором по периметру монтажною піною.

Після завершення усіх робіт, ми готові надати послугу з утілізації ваших старих вікон.

Замовити вікна з монтажем "Стандарт"

Преміум-монтаж включає наступні додаткові опції:

Обробка віконних отворів гідроізоляційним матеріалом. Зовнішній шар монтажного пінного шва додатково ізолюється від зовнішніх чинників: дощу, сонячних променів, поривів вітру. Для цього застосовується ПСУЛ-стрічка яка монтується між віконним профілем і стіною будинку із зовнішнього боку. ПСУЛ працює за принципом "стислої пружини", і, тим самим перешкоджає попаданню в стиковій отвір вологи зовні. При цьому вона дозволяє відводити зайву вологу зі шва зовні.

Для облаштування внутрішнього монтажного шву компанія Фабрика Вікон Львів застосовує пароізоляційну стрічку - ущільнювача (ПУЛ), яка перешкоджає проникненню пари з середини приміщення в центральний шар стику і виходу конденсату із стіни всередину приміщення, що запобігає утворенню пліснявиі грибка на внутрішніх поверхнях стиків і на укосах (відкосах).

Третя стрічка, використовувана нашою компанією це (ВУЛ) - водовідливна стрічка ущільнювача, яка застосовується для створення третього захисного контура під відливом і виконує ті ж функції, що і ПСУЛ, додатково знижуючи рівень шуму від дощових крапель, що потрапляють на водовідлив.

Таким чином, замовляючи установку за технологією «Преміум монтаж», ви додатково збільшуєте термін експлуатації ваших нових вікон як мінімум в два рази!

Вартість установки вікон за технологією "Преміум Монтаж" відрізняється від стандартного монтажу приблизно на 350 грн. (для стандартного вікна 1300х1400) Точна вартість залежить від площі скління, стану і типу стін в приміщенні і необхідній кількості витратних матеріалів. Остаточну вартість виможете дізнатися після проведення виміру.

Компанія Фабрика Вікон Львів використовує високоякісні будівельні матеріали для герметизації монтажних швів. Будівельна піна має високі тепло і звукоізоляційні характеристики, є надійним ущільнювачем, перешкоджає проникненню вологи і утворенню конденсату у вікнах, а також гарантує високий рівень пожежної безпеки.

Детальніше дізнатися про преміум монтажі ви можете зателефонувавши до нас в офіс або прочитавши відповідний розділ нашого сайту.

Замовити вікна з "Преміум-монтажем"

Для забезпечення максимального терміну служби Ваших вікон і зниження ризику появи протягів і інших проблем надалі буде розумним, через декілька днів після монтажу вікон зробити обробку укосів (відкосів).

Наші фахівці можуть запропонувати Вам обробку зовнішніх і внутрішніх укосів "під ключ" із застосуванням різних матеріалів на Ваш Вибір : гіпсові штукатурні суміші, гіпсокартон або пластик із застосуванням сучасних тепло- і волого- ізоляційних матеріалів.

Замовити вікна з обробкою укосів

Детальніше про послуги, пов'язані з монтажем, обслуговуванням і ремонтом вікон, обробкою укосів і тому подібне; вартості цих робіт ви можете прочитати в розділі "послуги" або зателефонувавши до нас в офіс.

Вернутися до початку розділу

Поради &

рекомендації