• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Фабрика Вікон: висока якість виробництва вікна

При виборі партнерів для виготовлення вікон, ми в першу чергу оцінюємо загальний рівень культури виробництва, якість устаткування і професіоналізм співробітників. Вироби, які пропонує наша віконна компаніявіконна компанія у Львові, робляться тільки на сертифікованих заводах – виробниках, що мають Відділ Технічного Контролю (ОТК) і кваліфікований гарантійний відділ.

Усі виробники, що співпрацюють з нами, мають достатній запас виробничих потужностей і кваліфіковані відділи логістики, щоб забезпечити безперебійне постачання якісних виробів, навіть в найвищий сезон. Кожен з наших партнерів пропонує унікальні продукти і послуги в різних цінових діапазонах завдяки чому ми можемо запропонувати нашим клієнтам великий вибір виробів різних профільних систем і конфігурацій в широкому ціновому діапазоні.

"Фабрика Вікон" (Львів) входить до складу однойменної корпорації, яка об’єднує підприємства Півдня, Сходу і Заходу України. Обсяги продажу вікон нашої корпорації дуже суттєві, тому переробники уважно відносяться до наших зауважень і побажань, оперативно на них реагують і надають нам кращі ціни, умови і терміни постачання, які ми, у свою чергу, раді запропонувати вам.

Чому ми поставили якість складання на друге по важливості місце? Тому що ми переконані – якісно зібране, відрегульоване на виробництві вікно, з контролем ОТК, що має усі необхідні сертифікати відповідності та гарантійні талони без сумніву прослужить довше і працюватиме краще, ніж вікно, виготовлене в кустарний спосіб в маленькому "містечковому" цеху навіть з самих якісних матеріалів.

Також з уроків економіки ви пам'ятаєте, що при масовому виробництві досягається нижча собівартість готової продукції і можливе застосування досконаліших технологій виробництва, ніж при дрібносерійному або одиничному.

У Львові виробники – «кустарі» економічно не можуть дозволити придбання сучасного устаткування, тому як правило використовують вживане або застаріле устаткування, зняте з експлуатації за кордоном. Зазвичай для того, щоб бути конкурентними на ринку невеликі виробники вимушені економити на всьому: на технології виробництва, на відділі технічного контролю, на відділі гарантійного обслуговування. Змушені застосовувати дешевші (отже, сумнівної якості) профіль фурнітуру, скло та інші комплектуючі.

При масовому виробництві віконвікон відійти від чітко встановленої і погодженої з провідними світовими виробниками устаткування, профілю, фурнітури і склопакетів технології виготовлення коштує набагато дорожче, ніж миттєва економія від застосування неякісних комплектуючих і витратних матеріалів.

Тому ми наполегливо радимо: замовляючи віконні конструкції для будинку, квартири, вікна для туристичних об'єктів або офісів, замовляйте продукцію тільки у великих виробників, які мають багаторічну історію, пильнують за своєю репутацією і НЕ можуть дозволити собі робити неякісний продукт, а роблять тільки вікна, за які їм не соромно дивиться в очі замовникам!

Заказати заводські вікна

 

Вернутися до початку розділу


 

 

Поради &

рекомендації