• vikna v kredit
 • slaid premium montazh na soglasov
 • slaid veterani ukr
 • slaid boevie deistviya ukr
 • kompleksnoe ostekl
 • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
 • skidka pri rogdenii rebenka
 • ziraf
 • suho
 • slaid 40


Вихід на балкон

Вихід на балкон - Львiв

Вихід на балкон (балконний блок) в наших квартирах може бути і у вітальні, і в спальні, і в дитячій і навіть на кухні, тому при виборі способу скління виходу на балкон ми радимо використати наші рекомендації для цих приміщень.

Вибираючи конфігурацію балконного блоку важливо врахувати наступні моменти:

Балконні двері мають більшу площу, ніж звичайна віконна стулка і відповідно більшу вагу. Щоб продовжити термін експлуатації балконних дверей і скоротити кількість необхідних регулювань конче важливо використати якісну фурнітуру з великим запасом міцності.

Так само ми рекомендуємо використати поворотньо-відкидну фурнітуру. У "відкинутому" положенні забезпечується необхідне провітрювання приміщень без надмірного навантаження на завіси. Завдяки цьому біля балконних дверей досить встановити глухе вікно, що дозволить Вам заощадити від 400 до 1000 грн, залежно від типу вікна.

Поворотньо-відкидна фурнітура має більшу кількість точок притиснення рами до стулки, ніж звичайна поворотна, завдяки чому забезпечується краща герметичність і знижується вірогідність появи протягів в процесі експлуатації. Так само цей тип фурнітури має ширший діапазон регулювань, це дозволяє зробити експлуатацію вікна максимально комфортною.

Вихід на балкон. Львів

    Ціна* за виріб (грн.) залежно від типу склопакета

Профіль

Фурнітура

Енерго-
сберігаючій
4-16-4i

Двокамерный
(3 скла)

енергозберігаючй

Steko S300 - 3 кам. 58 mm (Україна)

Axor (Україна)

3650 4100

WDS - 4 кам. 60 мм (Украина)

Axor (Україна)

4500 5060

Steko S600 - 6 кам. 70мм (Україна)

Steko Plus протизламна (Україна)

4220 4690

KBE 70ST Plus - 6 кам. (Німеччина)

Siegenia Favorit (Німеччина)

5630 5880

Rehau Ecosol 70, 5-кам (Німеччина)

GU Uni-Jet (Австрія)

5700 6120

Salamander StreamLine 76мм, 5 кам. (Німеччина)

Siegenia Favorit (Німеччина)

7050 7195

*Ціни орієнтовні, представлені для порівняння різних конфігурацій готових виробів, остаточні ціни залежать відкомплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

Для зниження ваги стулки так само доцільно в нижній частині балконних дверей використати сендвіч-панель. Пластик в сендвіч панелі менш крихкий, ніж скло, тому його не розіб'єш випадково зачепивши чимось твердим.

Москітна сітка на двері у Львові

Москитная сетка на дверь в СимферополеЯкщо ви плануєте використати функцію мікропровітрювання, слід врахувати, що технічні особливості у фурнітурі балконних дверей не дозволяють цього зробити. Виходом з цієї ситуації буде додаткове замовлення спеціального поворотньо-відкидного вікна для провітрювання, або встановлення на стулку двері вентиляційного клапану, який дозволяє провітрювати приміщення навіть при зачиненій стулці.

Якщо ваш балкон у Львові не засклений і ви не плануєте цього робити найближчим часом, радимо замовити москітну сітку на двері. Вона відрізняється від віконної сітки шириною профілю, способом кріплення і відкривання, тому коштує дорожче.

Якщо ж балкон у Львові вже засклений металопластиковими вікнами, то досить буде сіток на балконі. Це буде вигіднішим.

 

Кріплення для скління виходу на балкон у Львові Кріплення сітки Кріплення сітки Сітка москітна Львів

Якщо вашому балконі вже стоять металопластикові вікна в цілях економії у балконному блоці доцільно використати звичайний однокамерний склопакет. Разом із встановленими на балконі вікнами вони дозволять забезпечити достатню для наших широт тепло і шумо ізоляцію. Для збільшення теплозахисту можна використати енергозберігаюче скління.

"Фабрика Вікон Львів" пропонує широкий вибір профільних систем для скління балконних блоків.

Ми можемо запропонувати балконні і міжкімнатні двері із замками різних конфігурацій і з низьким алюмінієвим порогом. Дізнатися про відмінності і технічні характеристики вживаних нами виробів Ви можете в розділі технічні характеристики або зателефонувавши / відвідавши наш офіс.

Замовити балконний блок

Повернутися до початку розділу

Поради &

рекомендації