• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вікна для дитячої кімнати

Для дитячої кімнати: Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів

Кімната, призначена для дітей, має бути світлою, теплою, добре вентильованою, при цьому треба захистити дитину від протягів і зовнішнього шуму. Усі ці вимоги легко задовольнити, якщо обрати «правильні» пластикові вікна у Львові для дитячої. Як і все, що використовується у вашій квартирі для облаштування дитячої, пластикові вікна, повинні відповідати спеціальним вимогам, які в першу чергу стосуються безпеки, важливі також зручність і легкість у використанні та догляді.

Отже, як максимально правильно підібрати пластикові вікна для найулюбленіших і беззахисних членів сім'ї?

Ми рекомендуємо використати для дитячої профільні системи без свинцю (KBE, Aluplast, Schuco). Не дивлячись на затвердження виробників про безпеку застосування свинцю в якості стабілізатора для ПВХ профілю, і наявність необхідних сертифікатів, коли йдеться про дітей додаткова обережність ніколи не буде зайвою.

   

Ціна* за виріб (грн.) залежно від типу склопакета

Профиль

Фурнитура

Енерго-
сберігаючій
4-16-4i

Двокамерный
(3 скла)

енергозберігаючй

Steko S300 - 3 кам. 58 mm (Україна) Axor (Україна) 2270 2520
WDS - 4 кам. 60 мм (Украина) Axor (Україна) 2990 3550
Steko S600 - 6 кам. 70мм (Україна) Steko Plus протизламна (Україна) 2560 2850
KBE 70ST Plus - 6 кам. (Німеччина) Siegenia Favorit (Німеччина) 3450 3650
Rehau Ecosol 70, 5-кам (Німеччина) GU Uni-Jet (Австрія) 3540 3980
Salamander StreamLine 76мм, 5 кам. (Німеччина) Siegenia Favorit (Німеччина) 4280 4600

На наш погляд найголовнішим чинником при виборі вікон для дитячої кімнати є безпека. Тому ми пропонуємо встановлювати вікна тільки з надійною Європейською фурнітурою, і використати спеціальні "дитячі замки", щоб випадкове відкривання не могло зашкодити вашій дитині.Спеціальні "дитячі замки" на вікнами радимо замовляти вікна з функцією мікропровітрювання, або з функцією «клімат-контроль» (вентиляційний клапан) у ЛьвовіЩоб в кімнаті ваших дітей було тепло взимку і прохолодно влітку, ми рекомендуємо використати енергозбігаючі склопакети. Якщо вікна дитячої кімнати виходять на занадто гучну вулицю, а ви хочете, щоб ніщо не заважало спокійному сну вашої дитини – мудрим буде встановити двокамерні склопакети з підвищеною шумоізоляцією. Так само це дозволить зробити кімнату ще тепліше і буде запобігати появі конденсату на склі.

Для безпечного провітрювання приміщення і відсутності протягів ми радимо замовляти вікна з функцією мікропровітрювання, або з функцією «клімат-контроль» (вентиляційний клапан) у Львові.

Так само рекомендуємо укомплектувати ваші вікна у Львові протимоскітними сітками, щоб комахи не турбували вашу дитину.

Для кращої вентиляції приміщень, запобіганню утворення грибка на прилеглих стінах і збільшення терміну експлуатації ваших вікон ми радимо застосовувати "преміум" монтаж і робити якісну обробку укосів (відкосів).

Детальніше про властивості, відмінності і характеристики виробів, що пропонує "Фабрикою вікон", ви можете прочитати в розділі "Технічні характеристики", про особливості вибору вікон для різних приміщень і умов експлуатації ви можете упізнати в розділі "поради і рекомендації" або зателефонувавши до нас в офіс.

Замовити безпечні вікна для дитячої

Повернутися до початку розділу


 

 

 

 

Поради &

рекомендації