• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вікна для кухні

Вікна Вікнарьов для кухні Львів

Для кухні: вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!Зручні, красиві і надійні вікна в квартирі або приватному будинку піднімуть настрій будь-якій господині! А в комфортній кухні приємно знаходитися і проводити час з сім'єю або друзями.

   

Ціна* за виріб (грн.) залежно від типу склопакета

Профиль

Фурнитура

Енерго-
сберігаючій
4-16-4i

Двокамерный
(3 скла)

енергозберігаючй

Steko S300 - 3 кам. 58 mm (Україна) Axor (Україна) 2270 2520
WDS - 4 кам. 60 мм (Украина) Axor (Україна) 2990 3550
Steko S600 - 6 кам. 70мм (Україна) Steko Plus протизламна (Україна) 2560 2850
KBE 70ST Plus - 6 кам. (Німеччина) Siegenia Favorit (Німеччина) 3450 3650
Rehau Ecosol 70, 5-кам (Німеччина) GU Uni-Jet (Австрія) 3540 3980
Salamander StreamLine 76мм, 5 кам. (Німеччина) Siegenia Favorit (Німеччина) 4280 4600

*Ціни орієнтовні, представлені для порівняннярізних конфігурацій готових виробів, остаточні цінизалежать від комплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

Через приготування їжі кухня, зазвичай одне з найвологіших приміщень у будинку. Тому дуже важливо потурбуватися про її добру вентиляцію. Для кращого результату ми радимо замовляти поворотньо-відкидні вікна з функцією мікро-провітрювання. У цьому режимі стулка відкидається на декілька міліметрів, що дуже зручно в зимовий час.

Також дуже слушними для кухні будуть так звані «вікна з клімат-контролем» у Львові, або вікна на які встановлено клапан припливної вентиляції. Такий вентиляційний клапан дозволяє забезпечувати приміщення свіжим повітрям навіть коли стулка вікна закрита. Щоб на вікнах не було конденсату, ми радимо використати двокамерні склопакети, завдяки яким внутрішнє скло менше охолоджується, ніж в звичайному склопакеті. Цей ефект посилюється при використанні енергозберігаючих склопакетів з теплою дистанційною рамкою. Через це на склі, в середині приміщення, не збирається волога з повітря. Застосовуючи двокамерне скління, не варто нехтувати провітрюваннями, або як мі вже казали раніше замовляйте вікна з «клімат-контролем».

Для кухні у Львові ви можете використати підвіконня Danke, Meller або Werzalit, або інших відомих брендів. Ці підвіконня дорожчі за звичайні українські, але завдяки глянцевій поверхні їх набагато простіше мити, а завдяки їх технічним особливостям вони витримують великі навантаження, більш високі температури і забезпечують більший термін експлуатації.

Щоб волога не конденсувалася на поверхні стін біля вікна, окрім забезпечення доброї вентиляції також необхідно якісно облаштувати відкоси, бажано з їх утепленням зовні. Детальніше про це можете прочитати тут.

Детальніше про характеристики вікон, які пропонує "Фабрика Вікон Львів", ви можете дізнатися в розділі "технічні характеристики". Про особливості вибору вікон для різних умов експлуатації Ви можете прочитати в розділі "поради і рекомендації" або зателефонувавши/відвідавши наш офіс.

Замовити вікна для кухні

Повернутися до початку розділу

 

 

Поради &

рекомендації