• vikna v kredit
  • slaid premium montazh na soglasov
  • slaid veterani ukr
  • slaid boevie deistviya ukr
  • kompleksnoe ostekl
  • okna skidka kbe 31 10 2018 ukr
  • skidka pri rogdenii rebenka
  • ziraf
  • suho
  • slaid 40


Вікна для спальні

Для спальні. Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів - ваш вибір!

Добре відомо: для того, щоб сон був міцним спальня повинна добре провітрюватися. Кожна людина під час сну виділяє (видихає) від 1 до 2 літрів води. У старих дерев'яних вікнах провітрювання і відведення зайвої вологи з повітря спальні здійснювався за рахунок великої кількості щілин і тріщин в них. У Львові сучасні вікна в квартирах відрізняються більш високою герметичністю і питання вентиляції постає особливо гостро. Так само для міцного сну необхідно максимально захистити себе від стороннього шуму з вулиці.

Вікна Вікнарьов Львів чи Фабрика вікон Львів

   

Ціна* за виріб (грн.) в залежності від типу склопакету

Профиль

Фурнитура

Однокамерний енергозберігаючій
4-16-4i
Двокамерный 
(3 скла) енергозберігаючій

Steko S300 - 3 кам. 58 mm (Україна)

Axor (Україна)

3170

3610

WDS - 4 кам. 60 мм (Украина)

Axor (Україна)

3990

4590

Steko S600 - 6 кам. 70мм (Україна)

Steko Plus протизламна (Україна)

3560

4240

KBE 70ST Plus - 6 кам. (Німеччина)

Siegenia Favorit (Німеччина)

4890

5240

Rehau Ecosol 70, 5-кам (Німеччина)

GU Uni-Jet (Австрія)

4830

5520

Salamander StreamLine 76мм, 5 кам. (Німеччина)

Siegenia Favorit (Німеччина)

6100

6500

*Ціни орієнтовні, представлені для порівняннярізних конфігурацій готових виробів, остаточні ціни залежать від комплектації і остаточних розмірів. Подробиці у наших менеджерів.

Для забезпечення достатнього провітрювання спальні ми радимо замовляти вікна з поворотньо-відкидною фурнітурою, що б у відкинутому режимі забезпечувалося необхідне провітрювання і знижувався ризик попадання великої кількості вологи в середину приміщення під час дощу. Щоб ваша спальня добре провітрювалася і при цьому не дуже охолоджувалася в зимовий час ми радимо замовляти вікна у Львові з функцією мікро провітрювання, завдяки ній стулка відкривається на декілька мм і приміщення не охолоджуеться.

У фурнітурі більшості європейських виробників ця функція реалізована в базовій комплектації і за неї не доведеться додатково доплачувати.

Детальніше про особливості вибору вікон у Львові читайте в розділі поради і рекомендаціїНа сьогоднішній момент компанія "Фабрика Вікон Львів" може запропонувати встановити у ваші вікна систему природньої припливної вентиляції (вентиляційний клапан "клімат-контроль") завдяки якому забезпечується приплив свіжого повітря навіть коли вікно закрите без зміни тепло- і шумоізоляційних властивостей вікна.

Для забезпечення тиші у вашій спальні ми рекомендуємо використати багатокамерні склопакети з високим класом звукоізоляції. Якщо ви бажаєте обмежити кількість світла, що потрапляє в спальню, пропонуємо використати тоновані склопакети, різних відтінків і рівня прозорості або скористатися сонцезахисними жалюзі, ролетками або шторами плісе.

Детальніше про особливості вибору вікон у Львові читайте в розділі "поради і рекомендації", про технічні характеристики пропонованих нами вікон ви можете прочитати тут. Або зателефонувати до нас в офіс.

Замовити комфортні вікна для спальні

Повернутися до початку розділу

 

 

 

Поради &

рекомендації